POCO X6 Pro vs POCO X6

Yaban Mersini

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde POCO X6 mı yoksa Samsung A54 mü diye sormuştum X6'da karar kıldım fakat X6 Pro da ilgimi çekiyor ama X6 Pro 8/256 modeline bütçem yetiyor ve POCO X6 da ise bildiğiniz gibi 12/256 mevcut X6 Pro daha iyi bir işlemci ve yazılıma sahip fakat X6 da ise 12 GB RAM ve Gorilla Glass Victus mevcut. Esas sorum 8 GB RAM telefon için yeterli mi 12 GB abartı mı? Eğer abartı ise POCO X6 Pro alacağım. Çok fazla soru sordum kararsızım kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kılıfı ekran koruyucuyu takınca victus olmasının hiçbir anlamı kalmaz. Rami fazla olsa bile o işlemciyle x6 prodan daha güçlü olması mümkün değil. Tabii ki ramin yüksek olması iyi bir şey ama işlemciler bambaşka. Kesinlikle x6 pro.

Kesinlikle X6 Pro. 8 GB RAM de gayet yeterlidir. Bütçe 12/512 versiyona çıkmıyorsa alın geçin.

Kesinlikle X6 Pro. 8 GB RAM de gayet yeterlidir. Bütçe 12/512 versiyona çıkmıyorsa alın geçin.

Hocam bu sitede 16kya satılıyor buradan alınır mı? Trendyol vs gibi sitelerde 20bin X6Pro.(256 GB oldugunu şimdi gördüm pardon hocam)

Hocam bu sitede 16kya satılıyor buradan alınır mı? Trendyol vs gibi sitelerde 20bin X6Pro.(256 GB oldugunu şimdi gördüm pardon hocam)
Kupon indirimiyle paylaştığım siteden alınabilir. Orası resmi Xiaomi Türkiye online mağazası. Sarı ve Siyah renkleri var stokta. Siyah olanın arkası cam, sarı olanın vegan deri şeklinde geçiyor. Renk tercihiniz size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı