Pod filo EU güvenilir mi?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Bu siteden yama indirmek istiyorum da, güvenilir midir? VirusTotal sadece 1 tane sorun buldu ve siteden yamayı indirdikten sonra Kaspersky ile tam tarama yaptım hiçbir şey bulmadı.

@408157 hocam siz ne diyorsunuz.

Son düzenleme:
İstem dışı hareket ya da internet trafiği anormallik var mı? Site güvenilir bir siteye benziyor ancak daha önce kullanmadığım için emin değilim. Mümkünse MBAM'ya da Hitman Pro ile tarama yapmayı deneyin. 1 tane zararlı gösteren güvenlik programı hangisiydi?

İstem dışı hareket ya da internet trafiği anormallik var mı? Site güvenilir bir siteye benziyor ancak daha önce kullanmadığım için emin değilim. Mümkünse MBAM'ya da Hitman Pro ile tarama yapmayı deneyin. 1 tane zararlı gösteren güvenlik programı hangisiydi?

O güvenlik programının ismini hatırlamıyorum ama ismini bilmediğimiz bir güvenlik progra mıydı zaten yamayı indirip yaptığımda sildim ve Kaspersky ile tam tarama yaptım hiçbir zararlı yazılım bulmadı.

O zaman yüksek ihtimal sıkıntı yok. Görev Yöneticisi'nde anormallik var mı ona bakın.

Tamam, çok yüksek ihtimal temiz. Yama popüler bir yamaysa zararlı olma olasılığı daha düşük. Her şey normal gibi gözüküyor.

Tamam, çok yüksek ihtimal temiz. Yama popüler bir yamaysa zararlı olma olasılığı daha düşük. Her şey normal gibi gözüküyor.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı