Podcast için konu önerisi

melisasu

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Diksiyonum ve ses tonum uygun olduğu için bir podcast yayını oluşturacağım. Fakat hangi konu hakkında oluştursam bilemedim. Siz olsanız ne dinlemek isterdiniz? En çok ne hoşunuza giderdi?

Fikirleriniz benim için çok değerli. Lütfen tavsiyelerinizi söyleyin. Ona göre içerik oluşturacağım. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye gündemi hakkında konuşabilirsin veya daha gerilimli türler istersen yaşanmış gizemli açığa kavuşmuş cinayetleri anlatabilirsin. Influencerleri eleştiribilirsin veya Twitter'de ki taglere bakabilirsin. Benden bu kadar hocamlar. İyi forumlar.

(Linkte at izleriz bacımsu)

Lise örneğin eğitim o kadar kötü ki sanki orada eğitim değil de sevgili yapmaya gidiyorlarmış gibi geliyor bunu herkes görmüştür büyük ihtimal değil mi?
Türkiye gündemi hakkında konuşabilirsin veya daha gerilimli türler istersen yaşanmış gizemli açığa kavuşmuş cinayetleri anlatabilirsin. Influencerleri eleştiribilirsin veya Twitter'de ki taglere bakabilirsin. Benden bu kadar hocamlar. İyi forumlar.

(Linkte at izleriz bacımsu)
Ayy çok teşekkürler atarımmm.
Pandemi hakkında konuşma bence, insanlar başka şeyler duymak isterler. Ama böyle olacak iş değil bu, hangi konuda bilgiliysen ve hangi konuyu seviyorsan o konu hakkında konuş.
Haklısınız teşekkürlerrr.
Hangi alanlarda yetkinsiniz hocam? Ona göre öneri yapalım daha iyi olur. Bir de örnek podcastiniz varsa paylaşma durumunuz var mıdır?
Evet haklısınız. Hukuk okuyorum ama bu alanda nasıl bir içerik oluşturabilirim insanların sıkılmayacağı bilemedim. Şiir kitap film vs de artık çok yapıldığını düşündüm. Bilemiyorum yani. :(

Son düzenleme:
Evet haklısınız. Hukuk okuyorum ama bu alanda nasıl bir içerik oluşturabilirim insanların sıkılmayacağı bilemedim. Şiir kitap film vs de artık çok yapıldığını düşündüm. Bilemiyorum yani. :(
Geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın. Anneme yemek yapmakta yardım ediyorum da. Aslında sırası gelmişken böyle bir şey anlatabilirsiniz. Nasıl bir şey olur bilemem ama bize geçmişten beri anlatılan ataerkil toplum yapısını eleştirebilirsiniz. Çevremdeki insanlar bana yumuşak gözüyle bakıyorlar ama ben eve erken geldiğim için annemin yemeklerine yardım ediyorum. İkimiz de çalışıyoruz. Ben biraz daha fazla iş yapmış oluyorum ama sonuçta evde hepimizin sorumlulukları eşit. Hala ataerkil toplumu savunan çok büyük bir kesim var. Ne kadar kişiyi kurtarabilirsek kardır.
Hukuk tarafında da, gün içerisinde gerçekleşmiş olayları hukuki açıdan inceleyebileceğinizi düşünüyorum. Örneğin polise mukavemet gösteren bir vatandaş gözaltına alınmıştır. Bunun kanundaki yeri nedir gibisinden.
Diğer tarafta çok rağbet gören dizilerdeki ve filmlerdeki karakterleri, olayları eleştirebilir, dalga bile geçebilirsiniz. Bu çok ilgi çekici bir alan olabilir. Yayınladığınız zaman dinlemek isterim. Yayınınızı Apple Podcast üzerinden mi yapacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı