Çözüm Pog. URL Virüsüne Karşı Dikkatli Olunuz

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yanlışın var. Bir virüsü çalıştırmadığın sürece hard diskinde bulunmasının bir zararı yoktur. Zaten attığın linkte yazıyı yazan kişi .url dosyasını açtıktan (çalıştırdıktan) sonra mavi ekran aldığından bahsediyor. Sen dosyayı indirince mavi ekran verdiğinden bahsetmişsin.

Bir virüs çalıştırılmadığı sürece zararsızdır!

Hayır dostum istiyorsan dene açmasan bile sana mavi ekran verdirtiyor denemek bedava değil mi?

Yanlışın var. Bir virüsü çalıştırmadığın sürece hard diskinde bulunmasının bir zararı yoktur. Zaten attığın linkte yazıyı yazan kişi. URL dosyasını açtıktan (çalıştırdıktan) sonra mavi ekran aldığından bahsediyor. Sen dosyayı indirince mavi ekran verdiğinden bahsetmişsin.

Yanlışın var. Bir virüsü çalıştırmadığın sürece hard diskinde bulunmasının bir zararı yoktur. Zaten attığın linkte yazıyı yazan kişi .url dosyasını açtıktan (çalıştırdıktan) sonra mavi ekran aldığından bahsediyor. Sen dosyayı indirince mavi ekran verdiğinden bahsetmişsin.

Bazen olabiliyor.
Fidye virüsü kurbanıyım.

Olabilir, bende indiği sırada vermişti direk olarak. Bir yanlışım varsa kusura bakma

VDS üzerinde denedim, havalı bir şarkı dışında bir şey göremedim. Chrome indiriyorum bakalım belki tarayıcıyla alakalıdır.

2.png

Bu arada şarkıyı Shazam'ladım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VDS üzerinde denedim, havalı bir şarkı dışında bir şey göremedim.

Eki Görüntüle 872944

Bu arada şarkıyı shazam'ladım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslında yazımda berilttim, bazen direk olarak indiriyor bazen senin indirmeni bekliyor bende direk inmişti mesela eğer indirmek istiyorsan orada bir yerde download linki olacak.

VDS üzerinde denedim, havalı bir şarkı dışında bir şey göremedim. Chrome indiriyorum bakalım belki tarayıcıyla alakalıdır.

Eki Görüntüle 872944

Bu arada şarkıyı Shazam'ladım:

Internet Explorer ile alakalıymış. Chrome üzerinde yazı gözüktü fakat her yere tıklamama rağmen bir şey inmedi.

delka3.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı