Point Blank Düşük FPS

aqsin

Centipat
Merhabalar arkadaşlar. Bende Point Blank cok kasıyor yürünmüyor bile. Lütfen yardımcı olur musunuz? Oyun grafik gorunumu duşuk yaptım yine fark etmedi. Cok rica ediyorum yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
bandicam 2019-08-25 11-34-44-737.jpg

HakanCT hocam sistem gereksmleri bu directx 11 yaptırmışım güncelli point blanka giriyom cok kasıyo yurumiyo ama diger oyuncular iyi koşuyorlar benim oyuncum donuyo 5 saniyede 1 adım atıyo lutfen yardımcı olun
Sistem belirtmemişsiniz. Muhtemelen sisteminiz yetersiz ve sürücüleriniz güncel değil.
Sistem belirtmemişsiniz. Muhtemelen sisteminiz yetersiz ve sürücüleriniz güncel değil.
hocam sistem gereksmleri bıraktım buraya lütfen yardımcı olun
yardımcı olacak biri yokmu lutfen yardımcı olurmusuz
ya arkadaşlar lutfen biri yardımcı olurmu

Son düzenleme:
Bilgisayariniz Point Blank oynamak icin cok dusuk kalmiyor mu? Oynarken arkada acik olan programlari kapatin ve sarj aletini baglayin. Onun disinda bilgisayarinizi degistirmekten baska cozum yolu yok.

Bilgisayariniz Point Blank oynamak icin cok dusuk kalmiyor mu? Oynarken arkada acik olan programlari kapatin ve sarj aletini baglayin. Onun disinda bilgisayarinizi degistirmekten baska cozum yolu yok.
hocam saga sola donurken az bişe kasıyo diger oyuncu arkadaşlar hızlı gidiyo bende ic yurıme yok sanki yurume cok zor ama zulayı iyi oynuyor hic kasma yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı