Point Blank her oyunu kapattığımda tamgame sitesine giriyor

Akınbey32

Femtopat
Daha fazla  
Selam.
Pb oynamak için yükledim fakat her oyunu kapattığımda Edge üzerinden bu siteye giriş yapıyor. Bunu engellemem mümkün mü?
Zaten oyunu yüklemişim değil mi sen niye tekrar siteye yönlendiriyorsun ya bu tarz şeyler aşırı sinir ediyor beni :D

"taskkill /IM Program Adı /F"
Bu komutu duzeltip bir BAT dosyasi halinde kaydettikten sonra tuşlara işlev atama uygulamalari oluyor arastirip uygun birine bu BAT dosyasini eklersen o tuş a basip kapattiginda duzelir gibi duruyor ama denemedim haberin olsun.
Cümle biraz garip oldu kusura bakmayın.

"taskkill /IM Program Adı /F"
Bu komutu duzeltip bir BAT dosyasi halinde kaydettikten sonra tuşlara işlev atama uygulamalari oluyor arastirip uygun birine bu BAT dosyasini eklersen o tuş a basip kapattiginda duzelir gibi duruyor ama denemedim haberin olsun.
Program adi kismini sonunda .exe olacak sekilde yazmaniz gerekiyor.

"Taskkill /ım program adı /f"

Program adi kismina sonunda .exe olacak sekilde yazmaniz gerekiyor.

Bu komutu biliyorum fakat nasıl otomatik çalıştıracağım?

Bu komutu biliyorum fakat nasıl otomatik çalıştıracağım?

BAT dosyasini olustudugunuz yerde sag tik kisayol olustur deyin. Sonrasinda kisayola sag tik ozellikler deyip kisayol tusu bolumune istediginiz tusu eklerseniz o sekil kullanabilirsiniz.

Kucuk bir şey icin iş bayagi uzadi ama baska yol yok gibi şu an. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı