Point Blank ölmüş

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Evet bir zamanların efsanesi PB Wolfteam gibi oyunlardı. Youtube'de karşıma çıkması ile indirip gireyim dedim. Bir oyun hiç mi ilerlemez? Oyun geriye gitmiş bildiğiniz. Zaten sunucuları da bomboş.
Oyun bana çok değişik geldi neler değişmiş bilmiyorum ama oyun ölmüş.

Oyunun sesleri aşırı hoşuma gidiyordu. Şu videoyu bırakayım aşağıya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O seri katil, kafa avcısı, iki kişi deyişi beni acayip gaza getiriyordu. Yazık olmuş bu oyuna.

Son düzenleme:
Öyle ama tat veriyordu ya. Adamlar oynanışta o kadar geriye gitmiş ki. Garry Mod'da ateş ediyorum sanki. O kadar kötüye gitmiş oyun.

Öyleydi ama kendi gözümle de gördüm. 5 sunucu vardı hepsi boştu. Çok az kişi var.

Açıkçası yakında kapatırlar oynayanı kalmayınca açık tutmanın bir gereği kalmaz bazı geliştiriciler "private server" kurabilir oyun kapandıktan sonra belki. Zula denen çöplükte aynı kaderi yaşıyacak.

Açıkçası yakında kapatırlar oynayanı kalmayınca açık tutmanın bir gereği kalmaz bazı geliştiriciler "private server" kurabilir oyun kapandıktan sonra belki. Zula denen çöplükte aynı kaderi yaşıyacak.
Zulayı sevmem zaten de Wolfteam ve PB benim çocukluğumun en iyi oyunlarıydı. Yazık oldu ikisine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı