Pokemon Türkçe altyazılı nereden bulunur?

unknown11212

Centipat
Daha fazla  
Biraz araştırdım ama sadece dublajlı olanı buldum. Tüm sezonları altyazılı nereden indirebilirim?

Son düzenleme:
Bence birazdan da az araştırmışsın. İnternete "pokemon alt yazılı izle" yazıp girdiğim ilk sitede alt yazılı halini buldum. Reklam olmaması açısından yazmayacağım siteyi.

Bence birazdan da az araştırmışsın. İnternete "pokemon alt yazılı izle" yazıp girdiğim ilk sitede alt yazılı halini buldum. Reklam olmaması açısından yazmayacağım siteyi.
Direkt izlemek için bulması zaten kolay. Düzgün okusaydın indirmek istediğimi anlayabilirdin.

Direkt izlemek için bulması zaten kolay. Düzgün okusaydın indirmek istediğimi anlayabilirdin.
Pardon. Sezonları toplu şekilde torrent sitelerinden indirebilirsin. Altyazıları da altyazı sitelerinden indirebilirsin. Daha sonra kullandığın medya oynatıcı ile altyazıyı diziye ekleyip izleyebilirsin.

Torrent bulamazsan izleme sitelerinden IDM aracılığıyla indirebilirsin ancak bu bölümleri teker teker indireceğin için uğraştırabilir.

Pardon. Sezonları toplu şekilde torrent sitelerinden indirebilirsin. Altyazıları da altyazı sitelerinden indirebilirsin. Daha sonra kullandığın medya oynatıcı ile altyazıyı diziye ekleyip izleyebilirsin.

Torrent bulamazsan izleme sitelerinden IDM aracılığıyla indirebilirsin ancak bu bölümleri teker teker indireceğin için uğraştırabilir.
Televizyonda kullanacağım ama AndroidTV olmadığı için nasıl yapmam gerek?

Usb'ye altyazılı olanı atsam televizyon altyazıyı göstermez mi?
Bunu denemeden bir şey söylemek çok zor. Televizyonda hangi video oynatıcınının olduğuna göre, alt yazı özelliği destekleyip desteklemediğine göre cevap değişebilir. En iyisi siz bir bölüm indirin, altyazı dosyasını da indirin ve aynı klasörün içine atıp USB belleğe aktarın. Ardından televizyona takın ve deneyin. Kumandanızda alt yazı tuşu varsa video açıkken ona basmayı deneyin. Kurcalayın birazcık. Eğer olmuyorsa şansınıza küsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı