Polis olmak mı, astsubay olmak mı?

Yaşına bağlı cevap veririm. Eğer 24'e girmediysen üniversite oku hele 20-21 falansan otur sağlam bölümlere sağlam hazırlan. Sonuç olarak iki meslektende uzak dur. Para için bile yapılmaz. Dersen ki yaşım geçti artık iş tutturmam lazım git mahallende kasiyer ol yine de polis, jandarma olma. Kötü meslekler olma yolunda ikisi de yarışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis, asker olmak zaten meslek sahibi olmak için yapılacak şeyler değildir. Bunlar basit meslek grupları değillerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis, asker olmak büyük sorumluluk gerektiren çok kaliteli mesleklerdir. Polis veya asker olduğunda en basitinden bir statün olacak. Bunlar seni bozmasın.

Askerlik zor iştir, her sabah kalkıp traş olmak, yıllarca lojmanda yaşamak, özel hayat nereseyse sıfır. O yüzden iyi düşün.

Yaşına bağlı cevap veririm. Eğer 24'e girmediysen üniversite oku hele 20-21 falansan otur sağlam bölümlere sağlam hazırlan. Sonuç olarak iki meslektende uzak dur. Para için bile yapılmaz. Dersen ki yaşım geçti artık iş tutturmam lazım git mahallende kasiyer ol yine de polis, jandarma olma. Kötü meslekler olma yolunda ikisi de yarışır.

Ama ben 23 giridm askerlik yaptım ailem beni üniversiteye göndermezki ben inşaat mühendisi olmak isterdim ama matematik yapamıyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı