Polis olup FPS modunda oynanılan oyun

Emin değilim fakat bulmuş olabilirim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çocukluğumda milyon tane oyun oynamışımdır fakat böyle bir oyunu sizden duydum, araştırmaya başladım. Karşıma bu çıktı.
"Bilgi Babası" diye bir "Yutubır" abim atmış videoyu.

Oyunun adı: "Virtua Cop 2 Sega "
Hocam cidden "Eski Polis Silah Oyunu" yazarak mı buldunuz videoyu :D . Umarım araması fazla sürmemiştir hocam.

Arkadaşlar merhabalar, yıllar önce oynadığım oyunu arıyorum. Oyun şu şekilde biz polis oluyoruz FPS modunda oynanıyor. Araba otomatik olarak bir banka tarzı bir şeyin önüne geliyor ve biz içerideki hırsızları vurmaya çalışıyoruz. Hırsızlar kaçıyor FPS olarak biz yine takip ediyoruz ama aracın kontrolünü değiştiremiyorduk diye hatırlıyorum. Otopark gibi bir yere gidiyoruz orada hırsızları vurmaya çalışıyoruz.

Merhabalar. Virtua Cop serisinden bir oyun olabilir ama kesinlikle Virtual Cop olduğunu söyleyebilirim. Küçüklüğümün oyunlarındandı.

Merhabalar. Virtua Cop serisinden bir oyun olabilir ama kesinlikle Virtual Cop olduğunu söyleyebilirim. Küçüklüğümün oyunlarındandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı