Polisiye gizem türü roman önerisi

adanalı001

Kilopat
Daha fazla  
Hayatımda sadece bir tane roman okudum o da ahmet ümit'in sultanı öldürmek adlı romanıydı ve çok severek okumuştum. Romanın türü bildiğim kadarıyla polisiyeydi. Şimdi de yine bir polisiye gizem gerilim vs türünden bir roman okumak istiyorum arkadaşlar. Sizden anlama seviyesi zor olmayan tek nefeste okunacak akıcı güzel ünlü bir roman tavsiyesi bekliyorum sizden. Birkaç tane öneride de bulunabilirsiniz.

Hocam tek bir kitap halinde olursa sevinirim çünkü ikinci bir kitabı okuyacağımın garantisi yok sıkı bir okur değilim sonuçta

Hocam sherlock serisinde öyle bağlantı yok 1 kitabı alıp okuyup bırakadabilirsiniz dediğim gibi her bölüm farklı hikaye Fransa'da bir hırsızlığı sorgularken bir sonraki hikaye devlet sırları olabiliyor :D

"Her Temas İz Bırakır" başarılıydı. Behzat Ç. izlemediysen bir çırpıda bitebilecek bir polisiye.

Arkadaşlar şu dört kitabı seçtim bunlardan iki tanesini alacağım daha sonra da diğer ikisini alabilirim benim hoşuma gitti sizce seçimler nasıl

Dosya Ekleri

• A210CB68-E334-4D54-A707-5DA06447378F.png
    A210CB68-E334-4D54-A707-5DA06447378F.png
    228,5 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar şu dört kitabı seçtim bunlardan iki tanesini alacağım daha sonra da diğer ikisini alabilirim benim hoşuma gitti sizce seçimler nasıl
İkinci el uygun fiyatlı kitaplar edinebilirsiniz buradan.

Geri
Yukarı