Polislik nasıldır?

Polislik mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz? Önü açık bir meslek mi? Polis olunur mu? Zorlayan bir meslek mi, yani nasıl bir meslektir?
Aslında yüzeysel bir bilgi almak için tarayıcı kullanabilirsin. Detaylara girmek için burada konu açman daha mantıklı olur.

Önü açık derken? Polis memuru olursanız pek bir geleceği yok. Daha çok içinizden geliyorsa seçilmesi gerekli. Maaş olarakta pek bir beklentiniz olmasın. Severek yapmalısınız, maaş için değil.

Polislik mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz? Önü açık bir meslek mi? Polis olunur mu? Zorlayan bir meslek mi, yani nasıl bir meslektir?

Hocam önü açıklık tarafında tamamen siyasi yakınlığınıza bağlı yaşadığımız ülkeden dolayı. Öyle sade birini emniyet müdürü / emniyet amiri vs yapacaklarını pek sanmam. Para için yapılmaz maksimum 5500TL maaş verirler. 5500TL yoksulluk sınırının altında.

Ya aslında ben kendime meslek bulamadım. Aslında bulduğum ve beğendiğim bir meslek var, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği. Fakat atama sıkıntısı mı ne varmış. Yani bilmiyorum hangi mesleği seçeceğimi.

Geri
Yukarı