Pollux-3AD özelleştirme ile alınır mı?

3-4 aya fiyatlar 2 misli olur dedim bir anda artacak demedim. Her geçen gün yavaş yavaş artacak 4 ay sonunda 2 katına çıkmış olur demek istedim. Haziran ayında bu sistem şu an 5000 SE 6-7 k civarı olabilir.

Tayvan'da 56 yılın en şiddetli kuraklığı yaşanıyor. Ve Dünyanın en büyük çip üreten fabrikasına şu anda farklı ülkelerden tırla uçakla su taşınıyor. Günlük 200k ton saf su tüketiyor. Ve ay başı itibarıyla kuraklık geçmez ise Üretim yarı yarıya düşecek bu da piyasaya tedarik sürecini etkileyecek. Bunu ön gören firmalarda ona göre önlem alacaklar. Şu anda ufaktan piyasa yükselmeye başladı. Bile

Tayvan'da 56 yılın en şiddetli kuraklığı yaşanıyor. Ve Dünyanın en büyük çip üreten fabrikasına şu anda farklı ülkelerden tırla uçakla su taşınıyor. Günlük 200k ton saf su tüketiyor. Ve ay başı itibarıyla kuraklık geçmez ise Üretim yarı yarıya düşecek bu da piyasaya tedarik sürecini etkileyecek. Bunu ön gören firmalarda ona göre önlem alacaklar. Şu anda ufaktan piyasa yükselmeye başladı. Bile
Hocam sadece ekran kartları mı etkilenebilir bundan yoksa tüm parçalar mı?

Hocam sadece ekran kartları mı etkilenebilir bundan yoksa tüm parçalar mı?

Şu anda en fazla ekran kartları etkilenir çünkü tedarik tarafında bütün dünyada en çok ekran kartları stok sorunu çekiyor. Şu anda bütün üretimler dursa zaten mevcut stoklar 1 yıl götürecek düzeyde temin edilmiş durumda.

Geri
Yukarı