Pollux 3APU performansı nasıldır?

Mustafahayalleri

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, ben şu ürünü alacağım.
İşlemci: Ryzen 3 3200G.
Anakart: BIOSTAR A320mh.
RAM: 2X8.
SSD: Pioneer 240 GB 520/450
Güç kaynağı: GameGaraj 650W 80+ bronz.
Sizce hangi oyunları kaç FPS'te oynarım? Şimdiden teşekkür ederim.

Screenshot_20210227_153026_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Stokta olmayan bir ürünü(işlemciyi) nasıl almayı planlıyorsunuz? İşlemci olduğu gibi kalsın RAM'i 8x2, yapın SSD'yi de çıkarıp şunu alın.
Anakartı BIOSTAR B450M H yapmanızı öneririm.

Stokta olmayan bir ürünü(işlemciyi) nasıl almayı planlıyorsunuz? İşlemci olduğu gibi kalsın RAM'i 8x2, yapın SSD'yi de çıkarıp şunu alın.
Bence B450MH yerine 36 TL fazla verilip B450M-A PRO (hemen altındaki seçenek) alınmalı.

Para varsa neden olmasın.

Hocam sizce VGA monitörü olupta bu sistemi almak isteyen kişi B450M S2H alsa olur mu VGA dönüştürücüye vermektense azıcık daha eklenip o alınabilir mi konudan ayrı bir soru olarak algılanmasın bu bilgisayarı almak isteyip VGA monitörü olan birçok kişi vardır muhakkak onlarada yardımcı olmuş olalım.

Ben iletişime geçtim stoğa gelince haber edilecek Ryzen 5 2400G ile Ryzen 3 3200G arasında bir fark yok 8-10 FPS falan var zaten RAM'i 2x8 yapacağım fakat anakart hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam sizce VGA monitörü olupta bu sistemi almak isteyen kişi B450M S2H alsa olur mu VGA dönüştürücüye vermektense azıcık daha eklenip o alınabilir mi konudan ayrı bir soru olarak algılanmasın bu bilgisayarı almak isteyip VGA monitörü olan birçok kişi vardır muhakkak onlarada yardımcı olmuş olalım.

Benim de monitörüm, sadece VGA girişli ama bu anakartı alırsam bağlayabilirim herhalde ekran kartı kullanmayacağım.

Ben iletişime geçtim stoğa gelince haber edilecek Ryzen 5 2400G ile Ryzen 3 3200G arasında bir fark yok 8-10 FPS falan var zaten RAM'i 2x8 yapacağım fakat anakart hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart kısmında A320 kalabilir fakat size önerim BIOSTAR B450M H veya 30 TL fark ile B450M S2H V2 almanız.

İki anakartta da VGA ve HDMI girişi var. Dönüştürücü bakımından bir farkları yok.

Geri
Yukarı