Pollux 3T-10 alınır mı?

• Konuyu başlatan lupen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 675

lupen

Femtopat

CS:GO, LoL, Valorant, Apex Legends gibi rekabetçi oyunları oynayacağım. 1080p, orta-yüksek grafiklerde 144+ FPS oynatır mı?

3+ yıl her gün 16-24 saat arası kullanılacak. SSD'yi Netac N600 512GB yapmayı düşünüyorum, marka, RGB ya da herhangi bir görünüş derdim yok. Performansı iyi, güvenilir olsun yeter. Bir de fanları uçak sesi çıkarmazsa iyi olabilir.
Acelesi var, aylar beklemem imkânsız gibi duruyor.
Monitör falan da alacağım için kasa için 5000'i çok aşamam.
Değer mi, daha iyisi var mıdır ya da daha iyi olması için özelleştirilebilir mi? RX 570 falan stokta yok olsa da çok pahalı oluyor.

Teşekkürler.

CS:GO, LoL, Valorant, Apex Legends gibi rekabetçi oyunları oynayacağım. 1080p, orta-yüksek grafiklerde 144+ FPS oynatır mı?

3+ yıl her gün 16-24 saat arası kullanılacak. SSD'yi Netac N600 512 GB yapmayı düşünüyorum, marka, RGB'ya da herhangi bir görünüş derdim yok. Performansı iyi, güvenilir olsun yeter. Bir de fanları uçak sesi çıkarmazsa iyi olabilir.
Acelesi var, aylar beklemem imkânsız gibi duruyor.
Monitör falan da alacağım için kasa için 5000'i çok aşamam.
Değer mi, daha iyisi var mıdır ya da daha iyi olması için özelleştirilebilir mi? RX 570 falan stokta yok olsa da çok pahalı oluyor.

Teşekkürler.

Alınır GameGaraj bir tek bunun fiyatını uçurmadı zamanın varken al.

Evet alınabilir RAM'i 2 tane yaparsanız oyun için daha rahat olur. SSD'yi de değiştirin Samsung EVO düşünebilirsiniz.

Fotoğraftaki ayarları yapın.
SSD olarak bunu alın.
Monitör için bütçeniz nedir?

Dosya Ekleri

• 999A4E93-CA06-46D1-994C-F864A2D9F8B3.jpeg
    999A4E93-CA06-46D1-994C-F864A2D9F8B3.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 39
Evet alınabilir RAM'i 2 tane yaparsanız oyun için daha rahat olur. SSD'yi de değiştirin Samsung EVO düşünebilirsiniz.

Hocam rekabetçi oyun oynayacakmış hikayeli oyun oynamayacaksa 8 GB RAM yeterli.

Edit: Gülücük atma nedeniniz nedir? Rekabetçi oyunlar örnek: CS:GO 4 GB RAM ile bile oynanabilir ne gerek var 16 GB RAM'e olması faydalı ama olmazsa kayıp olmaz.

Son düzenleme:
Hocam rekabetçi oyun oynayacakmış hikayeli oyun oynamayacaksa 8 GB RAM yeterli.

Edit: Gülücük atma nedeniniz nedir? Rekabetçi oyunlar örnek: CS:GO 4 GB RAM ile bile oynanabilir ne gerek var 16 GB RAM'e olması faydalı ama olmazsa kayıp olmaz.
Apex Legends 8 GB'ye yakın kullanıyor. Ve dual channel performansı diye bir şey de var. Özelleştirme seçeneklerinde 1650 Super veya 5500 XT yükseltmesi olsa dediğin mantıklı, sonradan 8 alır, çünkü RAM daha ucuz. Ancak 1650 alternatifi yok.

Apex Legends 8 GB'ye yakın kullanıyor. Ve Dual Channel performansı diye bir şey de var. Özelleştirme seçeneklerinde 1650 Super veya 5500 XT yükseltmesi olsa dediğin mantıklı, sonradan 8 alır, çünkü RAM daha ucuz. Ancak 1650 alternatifi yok.

Haklısınız hocam ben özelleştirme olayına hiç bakmamışım direk GameGaraj'da özelleştirme bölümüne tüm kartları falan koyuyorlar sandım. kusura bakmayın

Alınır aynı sistemi kullanıyorum çok memnunum anakartı BIOSTAR yap ASUS'ta M.2 desteği yok bütçe varsa SSD'yi 480 yap 240 çok yetersiz kalıyor. Ekran kartını Palit yapabilirsin istersen daha iyi ama tercihine bağlı. Şimdiden hayırlı olsun.

RAM'i 8x2 yapın SSD'yi çıkarıp şunu alın.
Bu değişiklikleri yaparsanız sistemde bir sıkıntı yok. Netac SSD önermem.
Bir arkadaşım sitede olan Kingston A400 480GB SSD önermişti, onu alsam olur mu? Tek seferde hepsini beraber alırsam biraz kolaylık olur da.
Fotoğraftaki ayarları yapın.
SSD olarak bunu alın.
Monitör için bütçeniz nedir?
SSD olarak Kingston A400 480GB SSD alsam olur mu?
Monitör için bütçem 1000-1500 civarı.

Geri
Yukarı