Pollux 3T-10 Boot option sıralaması

Tahir27

Femtopat
Daha fazla  
Beyler Boot option sıralaması nasıl olacak sistemim Pollux 3t-10. monitör James Donkey 24” 144Hz 1 ms modeli.

image.jpg

Hayır daha yeni aldım kasayı.
O zaman USB ile Windows kurmanız gerekiyor. USB'yi hazırlayıp taktınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman Secure Boot disabled olarak ayarlayın. Buradan sıralamayı değiştirmeden F12 ile Boot menude de ayarlama yapabilirsiniz.

image.jpg

İlk defa toplama PC aldım ilk defa Windows yüklüyorum kusura bakmayın yoruyorum ama F12'ye basınca bu ekran karşıma çıktı sonraki aşamada ne yapacağımı adım adım anlatır mısınız?

Öncelikle BIOS'tan Secure Boot disabled ayarını yapmanız gerekiyor. USB'yi nasıl ayarlamıştınız?

Şimdi kasamı monitörümü ekran kartımı falan taktım dün de USB'ye Windows'un sitesinden Windows'u yükledim daha sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi Del ve F2 tuşlarına basıp ilk attığım resimdeki menüye geldim aslında videoyu takip ederek adım adım yapacaktım fakat Boot option sıralama biçiminin farklı olduğunu görünce tıkandım.
flashımda windows yüklü ve bilgisayara takılı vaziyette

Yeni konular

Geri
Yukarı