Pollux 3T-10 nasıldır?

Yayın için alıyorsan minimum Ryzen 5 veya i5 öneririm. Aksi takdirde yayında sorunlar çıkabilir. Ekran kartından kısıp işlemci yükseltebilirsiniz. Yahut bütçenizi arttırıp işlemci yükseltebilirsiniz. İkinci söylediğim sizin için daha mantıklı olur.

Oldukça iyi sistemdir.

Teşekkür ederim :)

Şu kısım internetinize de bağlı biraz. Onun dışında aldığınız bilgisayar gayet güzel. Hayırlı olsun.

16 Mbps internet var :(

Çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Açılır yayın fakat çok azıcık işlemci yüzünden sıkıntı olabilir.

Param buna yetti ama hep iyi yorumlar okudum işlemci hakkında CS:GO açacağım zaten sadece bir de Valorant belki...

Sistem güzel fakat SSD'yi değiştirin.

Aldım bile usta SSD de ne var ki ben GameGaraj'ı arayıp konuştuğumda isterseniz değiştirelim hiç sorun değil fakat bize bu SSD de sorun gelmedi dedi.

Güzel sistem alınır sıkıntı yaşamazsın.

Teşekkür ederim

5.579 TL tuttu hepsi hocam

Gayet güzel sistem, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim sağ olun.

Sistem iyi bir SSD'si az onu da ileride arttırırsınız.

Aynen öyle düşünüyorum SSD yükseltip HDD alacağım bir de.

Yayın için alıyorsan minimum Ryzen 5 veya i5 öneririm. Aksi takdirde yayında sorunlar çıkabilir. Ekran kartından kısıp işlemci yükseltebilirsiniz. Yahut bütçenizi arttırıp işlemci yükseltebilirsiniz. İkinci söylediğim sizin için daha mantıklı olur.

Artık aldım hocam sistemi :) param buna yetti ekran kartınin iyi olmasını istedim açıkçası :D

Artık aldım hocam sistemi :) param buna yetti ekran kartınin iyi olmasını istedim açıkçası :D
Kısa vadede sorun olmaz ama ileride eksikliğini hissedeceksiniz. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı