Pollux 3T-10 özelleştirme ile alınır mı?

Bütçe
4900

raksibu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS 11 GB 384Bit GTX 1080Ti GDDR5X
Intel i7 8700K
32 GB RAM
512GB M2 SSD
1 TB HDD
Asus ROG Sıvı Soğutma
650W 80 Plus PSU
Meslek
Grafik Tasarım - SEO Uyumlu Içerik Yazarı
Pollux 3T-10 modeli bu özelleştirmeler ile birlikte alınabilir mi, 4900 TL'yi geçmeyecek bir özelleştirme fikri verebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 333.png
    333.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 70
10 Ocak tarihinde SSD değiştirmeden 2x8 RAM ve yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ASUS ekran kartı ile sipariş verdim bu gün elime ulaştı kasayı çok iyi korumuşlar, güncel sürücülerin yüklenmesi için 16 GB beyaz bir USB bellek koymuşlar şu anlık hiç sıkıntı yok zamanla bir şey değişirse buraya not düşerim Pollux 3T-10 modelini düşünen arkadaşlara yardımcı olur.

10 Ocak tarihinde SSD değiştirmeden 2x8 RAM ve yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ASUS ekran kartı ile sipariş verdim bu gün elime ulaştı kasayı çok iyi korumuşlar, güncel sürücülerin yüklenmesi için 16 GB beyaz bir USB bellek koymuşlar şu anlık hiç sıkıntı yok zamanla bir şey değişirse buraya not düşerim Pollux 3T-10 modelini düşünen arkadaşlara yardımcı olur.
Bende 30 aralıkta aldım yılbaşı nedeniyle 3 gün önce geldi. Aşırı memnunum.

Bende 30 aralıkta aldım yılbaşı nedeniyle 3 gün önce geldi. Aşırı memnunum.
İlk kez bu kadar geç teslim duydum Game Garaj'da bahtınıza sanırım güle güle kullanın :)

İlk kez bu kadar geç teslim duydum Game Garaj'da bahtınıza sanırım güle güle kullanın :)
Teşekkürler efenim. Geç gelmesinin sebebi GameGaraj'dan kaynaklı değil. Allah bin kere razı olsun hiçbir zaman telefonu suratıma kapatmadılar. Müşteri hizmetleri çok cana yakın. Kargo şirketi ile alakalı bir durum. Bir daha o kargo şirketi olan sitelerden ürün almayacağım. Yanlış şube diye yalan atıp, ürünümü 4 kez aynı şubeye götürdüler.

Geri
Yukarı