Pollux 3T-10 oyun performansı nasıldır?

Pollux sistemin içindeki SSD ve PSU'da berbat. Onu öneriyorken bunu nasıl önermiyorsunuz acaba?
Onu önerdiğimi nereden çıkardınız? O sisteme bakmadım bile daha.
Hocam böyle demeyin işte nasıl laf anlatıcaz. SSD'yi bende kullanıyorum 1 senedir bir sorun yok ve öyleyse alıp hemen kasadan çıkarıp yerine başka SSD alınabilir.
Siz sorun yaşamadınız diye büyük çoğunluğun sorun yaşadığı bu SSD'yi herkese önerelim o zaman olur mu böyle? Gaming.gen parça değişimi desteklemiyor.

Laf söylemek için söylemiyorum ben size bir kaynak belirtiyorum. Alan insanlardan bazılarının memnun olması güç kaynağının kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 2070S ile GP güç kaynağı kullanan tanıdığım var oda memnun, bu güç kaynağını iyi mi yapıyor?
Kötü de yapmaz iyi de yapmaz.

Onu önerdiğimi nereden çıkardınız? O sisteme bakmadım bile daha.

Siz sorun yaşamadınız diye büyük çoğunluğun sorun yaşadığı bu SSD'yi herkese önerelim o zaman olur mu böyle? Gaming.gen parça değişimi desteklemiyor.

Elwind Silver sistem atıldığı gibi gömülmeye başlanınca diğerini öneriyorsunuz sandım o benim hatam. Fakat şu anda arkadaşlar bana gelmiş Aigo güç kaynağı ve Netac SSD'yi savunuyorlar.
SSD iyi değil fakat PSU orta seviye. Aigo markası üretiyor diye biliyorum. Çin'de köklü bir firma.
Game Power ile aynı üretici, incelemesine bakabilirsiniz berbat diyebileceğimiz bir güç kaynağı:

Elwind Silver sistem atıldığı gibi gömülmeye başlanınca diğerini öneriyorsunuz sandım o benim hatam. Fakat şu anda arkadaşlar bana gelmiş Aigo güç kaynağı ve Netac SSD'yi savunuyorlar.
O güç kaynağı çok iyi olmasa da Powerboost vb. kadar berbat değil. Ama SSD cidden berbat.

Belki bu forumda binlerce kişi aldı, peki sorun yaşayan çıktı mı? 1660S, 3060 Ti bunların yanında bile bu PSU kullanılıyor ama kimse de sorun çıkmadı. Laf söylemek için söylemeyin hocam.

Ortalama bir PSU bence en azından bir Everest, Hadron, platoon vb. gibi markalardan değil. SSD konusuna gelirsek ben Netac SSD'yi beğenmiyorum.

Geri
Yukarı