Pollux 3T sistem SSD'siz alınır mı?

MisakiLqrd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  

Bu sistemin fiyatı düşmüş. SSD'yi çıkarınca 3.775 TL oluyor. SSD yerine 500 GB HDD almayı düşünüyorum. Çok sıkıntı olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD alınmaz onun yerine.

Düşük hafıza sorun ediyorsan bunu al.

Düşük hafızayı sorun etmiyorsan da SSD ile alma.

HDD alınmaz onun yerine.

Düşük hafıza sorun ediyorsan bunu al.

Düşük hafızayı sorun etmiyorsan da SSD ile alma.
Hocam bütçe yüzünden SSD tercihinde bulunmak istemiyorum. 1-2 ay gibi bir sürede 240 GB SSD almayı düşünüyorum. 2 Ay beni idare etmez mi ?

Bu anakartta M.2 girişi var mı?

Hocam bütçe yüzünden SSD tercihinde bulunmak istemiyorum. 1-2 ay gibi bir sürede 240 GB SSD almayı düşünüyorum. 2 Ay beni idare etmez mi ?
Para vermeden 500 GB HDD ile kullanacaksan kullanabilirsin.

Anlamadım, M.2 ne demek bilmiyorum ama ne gibi sorunlara yer açar?

M.2 bir SSD türü çok daha hızlı okuma yazma performansı vardır. Bende almayı düşünüyorum bu sistemi o yüzden sordum.

Bu sistemin fiyatı düşmüş. SSD'yi çıkarınca 3.775 TL oluyor. SSD yerine 500 GB HDD almayı düşünüyorum. Çok sıkıntı olur mu ?
SSD ile bilgisayar kullanmaya başladığınız da aslında vazgeçilmeyecek bir ürün olduğunu size hissettirecektir. Yani sonradan da alabilirsiniz, 500gb HDD ile kullanabilirsiniz ancak bu tam bir işkence olacaktır. Yani en azından benim açımdan öyle.

Alacağınız PC'nin 2 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 girişi var. Sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız kasanın ön havalandırması iyi ancak egzoz fan iyi hava üflemiyor. Onun yerine de iyi bir hava üfleyecek fan alabilirsiniz. Öyle yüksek fiyatlar vermenize gerek yok 30-40₺'lik bir fan iş görecektir diye düşünüyorum. Aynı kasa bende de var.

Geri
Yukarı