Pollux 3T vs 3AN

Ben Crucial BX serisinden kulandım pek sorun yok şu anlık 500GB olanından aldım evet uzun kulanımda düşüş oluyor ama çok az ve nadiren ama evet SSD'yi iptal edip başka yerden alınabilir.
@adnan.mihci Crucial BX serisinde sorunlar var. Direk iptal edip benim attığım ürünü almak çok daha mantıklı.

Başlıca sorunları ise yüksek sıcaklıklarda çalışma, kısa sürede okuma yazma hızı düşmesi ve sağlığı hızlı düşen bir SSD.

Bir de bütçe 4300₺ ( kişiselleştirilmiş görmedim) o sistemi nasıl alsın eğer bütçeyi aşabilecekse 400₺ kadar CYBER-5500XT / INTEL i3 10100F / ASUS DUAL RX5500 XT OC 8GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bunu alsın çok daha iyi.

Evet bu daha iyi bir sistem SSD zaten mükemmel ve ASUS Dual zaten o şekil anakartta.

3T modelini al ve 8GB daha RAM tak.
Mümkünse SSD'yi de değiştir bu marka hakkında fazla bilgimiz yok.
Ram diğer ay alacam 8daha
Evet eskiden Gigabyte B450 yoktu i3 performansı Ryzen 3'den daha iyi ama Ryzen sistemdeki anakart daha iyi bu biraz Apple mı Samsung mu sorusu gibi sana kalmış bende yakında GameGaraj'tan sistem aldım ertesi gün geldi çok güzel bir firma ve ben i3 almıştım pişman değilim ikisi de üzmez.
Benim gönlüm hep AMD tarafinda MHz değerleri vs daha yüksek bilmiyorum ama.
O ssd araştırdım kaliteli bı firmanın alt fitmasiydi unuttum adını kullananlarda sorun olmadığını söylediler

@muslumm01
Diğer ay alacaksan da olur fakat kit halinde alman daha iyi olur.
Bazen aynı markanın aynı modeli olsa bile sorun çıkabiliyor.
Gönlün AMD'de olabilir fakat Intel daha ucuza biraz da iyi performans veriyor eğer OC işine kalkışmazsan.
SSD konusunu bilmiyorum, güvenip güvenmemek size kalmış :D

O ssd araştırdım kaliteli bı firmanın alt fitmasiydi unuttum adını kullananlarda sorun olmadığını söylediler
@muslumm01
Diğer ay alacaksan da olur fakat kit halinde alman daha iyi olur.
Bazen aynı markanın aynı modeli olsa bile sorun çıkabiliyor.
Gönlün AMD'de olabilir fakat Intel daha ucuza biraz da iyi performans veriyor eğer OC işine kalkışmazsan.
SSD konusunu bilmiyorum, güvenip güvenmemek size kalmış :D
Intel deki anakart nasıl? MHz güçleri aynı ise performans konusunda sorun yok Intel alırım
Arkadaşlar MHz konusunda beni aydınlatır mısınız AMD de 3200mhz alacam intelde 2666mhz Z serisi bir anakart da alamam performans kaybı yasarmiyim?

Geri
Yukarı