Pollux 3T-10 vs Pollux 3an

Oyun için i3-10100F hem oyun hem render için R3 3100.

Hocam 2 sistemde güzel fakat bana göre Pollux kasa görünümü güzel değil, alttaki sistemide aynı şekilde özelleştirip alabilirsiniz (arada küçük bir fiyat farkı var kasadan dolayı)

Bu sistemi alttaki özelleştirmeleri yaparak alabilirsiniz.

Aquarius 5T-10 (Özelleştirilmiş)
INNO3D 1650 ekran kartı seç.

i3 10100F işlemci seç.

RAM 1 tane 2666 MHz seç.

Anakart: BIOSTAR H410mh seç.

SSD: Seçili ürün yok yap farklı siteden 250 TL'ye Patriot brust 240 GB al veya Samsung EVO 860 250 GB seç.

(ARGB fanlı kasa kumanda ile fan renkleri ve hızı yönetiliyor.)

Son düzenleme:
Hocam 2 sistemde güzel fakat bana göre Pollux kasa görünümü güzel değil, alttaki sistemide aynı şekilde özelleştirip alabilirsiniz (arada küçük bir fiyat farkı var kasadan dolayı)

Bu sistemi alttaki özelleştirmeleri yaparak alabilirsiniz.

[/URL][/URL]
INNO3D 1650 ekran kartı seç.

i3 10100F işlemci seç.

RAM 1 tane 2666 MHz seç.

Anakart: BIOSTAR H410mh seç.

SSD: Seçili ürün yok yap farklı siteden 250 TL'ye Patriot brust 240 GB al veya Samsung EVO 860 250 GB seç.

(ARGB fanlı kasa kumanda ile fan renkleri ve hızı yönetiliyor.)
Sadece görüntü için 16GB değil 8GB RAM'e düşüp anakartı mı düşürsün? Hiç mantıklı değil dediğiniz. Ayrıca şahsen Pollux'un görünümünü seviyorum.

Sadece görüntü için 16 GB değil 8 GB RAM'e düşüp anakartı mı düşürsün? Hiç mantıklı değil dediğiniz. Ayrıca şahsen Pollux'un görünümünü seviyorum.

RAM'ı 16 GB yapabilir özelleştirme seçeneği mevcut.
Kasa konusunda da kendi fikrim zaten size göre Pollux kasa görünümü iyidir bana göre aquarius (sadece kendi görüşümü belirtmiştim)
Anakart konusunda da ASUS anakart gereksiz pahalı zaten i3 10100F işlemci Max 2666 MHz kullanıyor, ASUS alsa da Max 2666 MHz RAM kullanılacak, Biostar olsada.

Son düzenleme:
AMD olanı alın derim. 10100F alırsanız ileride işlemci yükseltirken anakartıda değiştirmek zorunda kalırsınız.

Geri
Yukarı