Polonya, Türkiye'den 24 adet SİHA alıyor

Kör topal muhalefet. Başka hiçbir şey değil.

Siyasetten bağımsız, yurt dışında önemli bir ülkeye savunma ihracatı yapmışız. Ülkeye para girişi olmuş. Arkadaşlar halen yok benim cebime girmeyecek, yok onların cebine girecek edebiyatı yapıyor.

Ulan zaten senin cebine niye girsin, adam yıllardan beri emek verip SİHA geliştirmiş, dünyada sayılı savunma ürünlerinden birini yapmış, ihraç ediyor. Önemli olan paranın ülkeye girmesi, bu kadar basit. Oldu olacak Baykar bütün cirosunu size dağıtsın bedavaya.

Gurur duyacağınız yerde kendinizi muhalefet yapayım diye daha komik duruma düşürüyorsunuz ya, en yazık tarafı da o. Elin yabancısı benzer bir başarı gösterince öve öve göklere çıkarırsınız ama.

Proje bazlı olabiliyor, vergi indirimi olabiliyor, onlar için alan sağlayabiliyor, yurt dışı satışlarında kolaylık sağlıyor bir şekilde devlet destekliyor. Devlet şu kadar para verdi demedim zaten.
Yusefyenji adlı arkadaşın bir sıkıntısı var sanırım. Göz ardı attım ancak hala mesajlarımı görüyor.
Yusefyenji adlı arkadaşın bir sıkıntısı var sanırım. Göz ardı attım ancak hala mesajlarımı görüyor.
O öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı