Polosmart DS4'ü Steam'de kullanmak

MuhendisBey1

Hectopat
Polosmart DS4''ü aldım. Bunu Steam'e kablusuz nasıl bağlarım? Steam için kullanırken DS4 Windows uygulamasına gerek var mı?

Not: Ucuz olduğu için bunu almak zorunda kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal değilse bağlayamazsın bağlasan da çok sorun yaratıyormuş bende alacaktım 2 gün öncesine kadar 2. el orijinal temiz DualShock 4 buldum çok çok zor oldu bulmam ama neticede buldum hata etmişin moruk ama olsun kablolu kullanırsın çok sorun olmaz sanırım.

Orijinal değilse bağlayamazsın bağlasan da çok sorun yaratıyormuş bende alacaktım 2 gün öncesine kadar 2. el orijinal temiz DualShock 4 buldum çok çok zor oldu bulmam ama neticede buldum hata etmişin moruk ama olsun kablolu kullanırsın çok sorun olmaz sanırım.

Bağlanıyor YouTube üzerinde bir sürü video var hem kablolu hem kablosuz bağlanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Xbox One kumandası kullanıyorum, ama Steam'de Ayarlar kısmında Kontrolcü kısmından Genel Kontrolcü Ayarları'nı seç. Oradan PlayStation'u seç. Gerisini otomatik ayarlar. Fakat Steam dışı oyunlarda destekler mi bilemem, onun için bir uygulama vardı, araştır bulursun.

Ben Xbox One kumandası kullanıyorum, ama Steam'de Ayarlar kısmında Kontrolcü kısmından Genel Kontrolcü Ayarları'nı seç. Oradan PlayStation'u seç. Gerisini otomatik ayarlar. Fakat Steam dışı oyunlarda destekler mi bilemem, onun için bir uygulama vardı, araştır bulursun.
DS4Windows uygulaması biliyorum onu. Sadece Steam'de kullanırken o uygulamaya ihtiyaç olup olmadığını merak ediyordum sağ ol.

Cod derken Call of Duty Warzone’da direkt tanıdı gamepadi.
Eyvallah kanka. Ürün geldi kopya olduğunu belli ediyor sma bu fiyatlara daha iyisi yoktur.

Üründe karşılaştığım tek sorun Bluetooth ile pc'ye bağlandıktan iki üç dakika sonra bağlantı kopuyordu. Yani şöyle diyeyim ürününü PS + Share tuşları ile arama moduna sokunca arkadaki ışık çakar moduna giriyor herhangi bir cihazla bağlanınca da herhangi sabit bir renk alıyor. Bende eşleştirme yapmama rağmen çakar modunda kalıyordu hem de bilgisayarda Bluetooth cihazları kısmında iki dakika gözüküp kayboluyordu. Bunun çözümün de aldım,

Geri
Yukarı