Çözüldü Polosmart FS28 mikrofonu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rabia07

Femtopat
Daha fazla  
Mikrofonu algılamıyor kasam. Sorun ne? Çözemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? TeamViewer var.

Yeni kulaklık aldım fakat ne bunun bilgisayarımın ses kaydedicisinde ne de Discord gibi uygulamalarda çalıştırabiliyorum.

Çözüm
Giriş soketinde iki tane çizgi var.
Bu durumda bu kablo ile mikrofonu çalıştıramazsınız. Sadece ses vermeye yarayan bir kablo. Ayrıca kablo destekleseydi bile mikrofonu kullanabilmeniz için dönüştürücüye ihtiyacınız olurdu çünkü girişleriniz ses ve mikrofon olarak ayrılmış.

Ürününüz Bluetooth olduğundan dolayı Bluetooth bağlanarak mikrofununu kullanabilirsiniz fakat bunu kablolu yapmanızın bir yolu yok.
Girişin üzerinde 2 siyah çizgi olduğundan emin misiniz? Bir fotoğrafını atabilir misiniz? 2 siyah çizgili (3-pole) kabloda mikrofonun çalışmaması gerekli. Ses vermesinde bir sorun olmaz yine de.

Telefona bağladığınızda mikrofonu otomatik olarak telefonun kendi mikrofonu olarak algılamış olabilir. Mobil cihazlar mikrofon tespit edilemediğinde kendi mikrofonlarına geçiş yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı