Polosmart nasıldır?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba sevgili sosyal üyeleri. Polosmart diye bir marka var. Bluetooth kulaklıkları akıllı saatleri falan var. Fiyatları biraz ucuz gibi geldi. Nasıl kullanan var mı memnun mu?

Ortalama kalitede Çin menşeili bir marka. Yanlış bilmiyorsam BİM'e bağlı. Özet olarak Ülker çikolatalı gofret vs Centro gofret diyebilirim.

Merhaba sevgili sosyal üyeleri. Polosmart diye bir marka var. Bluetooth kulaklıkları akıllı saatleri falan var. Fiyatları biraz ucuz gibi geldi. Nasıl kullanan var mı memnun mu?
Fiyatına göre fena işler çıkarmıyor ama dediğim gibi "fiyatına göre". Bu marka bir cihaz alıp da Razer kalitesi beklemek kesinlikle yanlış olur.

Fiyatına göre fena işler çıkarmıyor ama dediğim gibi "fiyatına göre". Bu marka bir cihaz alıp da Razer kalitesi beklemek kesinlikle yanlış olur.

Yok almayı düşünmüyorum merak ettim sadece kaliteli ürünleri varmış fiyat bakımından ucuz dikkatimi çekti.

Yok almayı düşünmüyorum merak ettim sadece kaliteli ürünleri varmış fiyat bakımından ucuz dikkatimi çekti.
Aynen o fiyatta bence rakibi yok, gerçekten ucuza satıyorlar ve verdiğiniz paradan daha fazlasını alabiliyorsunuz. Ama dediğim gibi böyle deyince de bazıları "Razer yada Corsair" performansı bekliyor markadan...

Performans istiyorsan olabilir ama kalite konusunda sıkıntı. Zaten piyasaya göre fiyat durumu belli. Mesela mouse alırım sağ tıkı ve dönmesi bana yeter. Ama kulaklık almam.

Normalden ucuzdur orta kalite Çin menşeidir alınabilir mi bence alınır çok uzun soluklu ve üst kalite için başka markalara bakmalısın ama Bluetooth kulaklık akıllı saatleri falan alınır ama onun Bluetooth kulaklığı 100 TL git o parayla alacaksan edmi Airdots al bir tık daha kaliteli olur fena olmayan bir markadır bütçeniz buna yetiyorsa bunu alın.

Hangi ürününü aldıysam insan gibi kullanmama rağmen 1 haftada bozuldu kesinlikle şans işi bu firma.

Geri
Yukarı