Polosmart Phoenix kulaklık alınır mı?

• Konuyu başlatan Rhea7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 5B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan bakabilirsin kulakılıga

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan bakabilirsin kulakılıga
sadece tek sıkıntı mikrofon testi de arkada gelen sesler

O arkadan gelen sesler windows dan ayarlayabilirsin ses ayarları^sonra ses denetim masası sonra kayıt sonra sağ tık özellikler sonra geliştirmeler sonra anlık mod hepsini aç oradakilerin sonra arka plan sesi azalır eğer geliştirmeler yok ise Realtek indir kur yine olmazsa krisp diye uygulama var onu indir düzelecektir.

O arkadan gelen sesler windows dan ayarlayabilirsin ses ayarları^sonra ses denetim masası sonra kayıt sonra sağ tık özellikler sonra geliştirmeler sonra anlık mod hepsini aç oradakilerin sonra arka plan sesi azalır eğer geliştirmeler yok ise Realtek indir kur yine olmazsa krisp diye uygulama var onu indir düzelecektir.
hocam kulaklığı aldım ve o arkadaki ses geliyor. Dediğiniz yerde geliştirmeler yok Realtekten nasıl yapıcam anlatabilir misiniz ?. Krispi bilgisayarım W7 olduğu için kuramadım maalesef

Ya bende de sorun var ayarlayamadım. Krisp ve Realtek nasıl oluyor?
Merhaba bahsettiğin gibi seçenek göremedim.

Dosya Ekleri

• xdddd.png
    xdddd.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Geri
Yukarı