Polosmart PS3 kolu PC'ye kablosuz olarak nasıl bağlanır?

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
Dün BİM'den 115 liraya aldım ve kablolu olarak kullanabiliyorum ama kablosuz bağlayamadım. Birkaç uygulama denedim fakat hepsi başarısız oldu. Kablosuz olarak kullanabilecekken kablolu kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video gösterimi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekli Dosyalar Linki
Sitenin en alt kısmında

Yanlışım yoksa bilgisayarınızda Bluetooth olması lazım.
Laptop kullanıyorum Bluetooth var.
Video gösterimi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerekli Dosyalar Linki
Sitenin en alt kısmında
Denedim sanırım ama tekrar deneyeceğim.
Video gösterimi

Gerekli Dosyalar Linki
Sitenin en alt kısmında
Olmuyor maalesef.

Son düzenleme:
Merhaba hocam bende de orijinal PS3 kolu var ScpToolkit denemenizi öneririm ben hem kablolu hemdr kablosuz kullanabildim Windows 8.1 ve 10 da.

Açıklama kısmınnda indirme linki mevcut.

Merhaba hocam bende de orijinal PS3 kolu var ScpToolkit denemenizi öneririm ben hem kablolu hemdr kablosuz kullanabildim Windows 8.1 ve 10 da.

Açıklama kısmınnda indirme linki mevcut.

Bu adamın bir de kablosuz nasıl videosu var onu da izleyin önceden kablolu bağlayabildiyseniz.

Geri
Yukarı