Pop!_OS dual boot kurulumu

GUI ile kurulum yapıyorsunuz. Kurulum esnasında terminal gerektirecek bir durum yok.

Disk bölümlendirmeleri doğru yaparsanız gerisi kolay.
Yükleyici var, terminale bir şey yazmanıza gerek yok. Sadece diski bölersiniz, Pop!OS için, o partition'a kurarsınız.
Disk kısmı değil GRUB u güncelledikleri kısım. İki videoda da fixing botloader kısmındaki farklılıktan bahsediyorum. Ayrıca biri GRUB u baştan indirdi diğeri ise güncelledi. Videolara bakarsanız görürsünüz o kısmı.

Disk kısmı değil GRUB u güncelledikleri kısım. İki videoda da fixing Bootloader kısmındaki farklılıktan bahsediyorum. Ayrıca biri GRUB u baştan indirdi diğeri ise güncelledi. Videolara bakarsanız görürsünüz o kısmı.

Hocam daha 3 gün önce kendim kurdum sanal makineye. Terminale bir şey falan yazmadım. Senin dediğin belki GRUB'ta Windows'un gözükmesi içindir.

Hocam daha 3 gün önce kendim kurdum sanal makineye. Terminale bir şey falan yazmadım. Senin dediğin belki GRUB'ta Windows'un gözükmesi içindir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bakın bu kısım.

Bakın bu kısım.

Bu kısmı yapmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı