Pop up virüsü

iMACAR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bir reklam sitesinden düşünmeden bildirimlere izin ver seçeneğine tıkladım linke yönelebilmek için sonra pop up virüsüne bulaştığımı fark ettim ne yapsam virüsü silemiyorum Adwcleaner, Malwarebytes, emsisoft ile taradım, sonuç buluyor ve siliyor da ama PC'yi tekrar başlattığımda virüsü yeniden buluyor gitmiyor yani illet şey. Önerileriniz nelerdir? Yardım edin lütfen (Format hariç)

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky’ın Rescue programını da kullanabilirsin. Ek olarak Bitcoin Miner yemişsin, internetini kesip offline tam tarama yapabilirsin. Bu tür için özel temizleyici var mı bilmiyorum. Yine de taramalarınızı güvenli modda gerçekleştirin.

Arkadaşlar güvenli modda birkaç antivirüs programıyla tarama yaptım ama yine miner virüsü çıkıyor. bu svchost'a entegre olmuş bi virüs sanırım bunu nasıl kaldırıcam
Güvenli modda birkaç antivirüs programıyla tarama yapıp sildikten sonra virüsler yeniden gözükse de pop up artık çıkmıyor. konuyu kilitleyebilirsiniz

Son düzenleme:
Arkadaşlar güvenli modda birkaç antivirüs programıyla tarama yaptım ama yine miner virüsü çıkıyor. bu svchost'a entegre olmuş bi virüs sanırım bunu nasıl kaldırıcam
Güvenli modda birkaç antivirüs programıyla tarama yapıp sildikten sonra virüsler yeniden gözükse de pop up artık çıkmıyor. konuyu kilitleyebilirsiniz
Minergate bir programdır, altcoin kazmanıza işe yarar, normal diğer programları sildiğiniz gibi onu da sile bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı