Çözüldü Pop3 mail sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackCowboy

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba arkadaşlar.

Şirket pop3 mail hesabıma 2 platformdan mail gelmiyor. Instagram veya Facebook hesaplarım bu mailime bağlı. Instagram ana sitesinden şifremi sıfırlamak için işlem yapıyorum ve mail adresinize sıfırlama kodu gönderildi diyor. Ne gelen kutusuna, ne de spam kutusuna hiçbir mail gelmiyor. Aynı şekilde Facebook için de bu işlemi yaptığımda maalesef bir mail gelmiyor. Bunu her iki platformda yaklaşık 10 kere denedim ama mail almayı başaramadım. Instagram'a ([email protected]) ve Facebook'a ([email protected]) ayrı ayrı bu sorun hakkında bu pop3 hesabımdan mail de yazdım. Instagram gitti, cevap gelmedi ancak Facebook'a gönderdiğim mail gitmedi, geri döndü.

Örneğin linkedin, pinterest ya da Twitter gibi yerlerde aynı işlemi yaptığımda sıfırlama mailleri geldi. Sorun sanki sadece Instagram ve Facebook platformlarında gibi gözüküyor.

Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, sorun çözüldü. Mail server da instagram ve facebook blokluymuş. İzin verince gelmeye başladı ve sorun çözüldü. Bilginize.

Geri
Yukarı