Popüler oyunlar nelerdir?

GTA V neredeyse 10 yıllık olacak ve hala en çok satan ilk 3'te. Şaşırtıcı bir durum.
Hocam güzel oyun hakkını yememek lazım. Ben her ne kadar seride en az sevdiğim oyunda olsa severim. Bence devrimsel olarak yaptığı çok şey var ancak hikayesi 4den geri kaldı kanımca.

Hocam güzel oyun hakkını yememek lazım. Ben her ne kadar seride en az sevdiğim oyunda olsa severim. Bence devrimsel olarak yaptığı çok şey var ancak hikayesi 4den geri kaldı kanımca.
GTA IV, GTA V'e göre daha iyi fiziklere sahip ama GTA V bütün açık dünya oyunlarından daha iyi bencede. Ama tek anlamadığım o kadar satış yaptı ve neredeyse herkes sahip bu oyuna ama hala almayan bu kadar insan olması şaşırtıcı.

GTA IV, GTA V'e göre daha iyi fiziklere sahip ama GTA V bütün açık dünya oyunlarından daha iyi bencede. Ama tek anlamadığım o kadar satış yaptı ve neredeyse herkes sahip bu oyuna ama hala almayan bu kadar insan olması şaşırtıcı.
Ben epic gamesten aldım bilgisayarım kaldırsa epic vermeden alırdım. Çevremde çok var almayan bende şaşırıyorum.

Hocam o oyun neden o kadar çok seviliyor? Bir de Long DARK mı ne vardı.
Karşıma çıkıp duruyordu.
Açıkçası ben de DBD'yi çok seviyorum. İzlemesi de, oynaması da zevkli bir oyun. Bence o tarzda fazla bir alternatifi olmadığı için oyun çok tuttu. Çok oyunculu ama aynı zamanda bir korku oyunu. Eğer ekip ya da arkadaş varsa survivor modunda çok efsane vakitler geçirilebilir ama şart da değil. Tek iken de survivor modda ya da katil olarak oynamak eğlencelidir.

Özel olarak bence Behavior oyuna iyi yatırımlar ve güncelleştirmeler yaptı. Filmlerden ve oyunlardan gelen lisanslı katiller ve karakterler o kitleleri oyuna çekti. Left 4 Dead oyunundan Bill olarak Resident Evil oyunundaki zombilerden ve Nemesis'ten kaçacağım aklıma gelmezdi herhalde ya da Teksas Testere Katliamı serisinden Deri Surat olup Testere serisinden Dedektif Tapp'ı kovaladığımda da çok şaşırmıştım.

İlk oynandığında oyun biraz değişik gelebilir ama zamanla kendisine iyi alıştırıyor.

Çevremde bayağı bir LoL, Wild Rift popüler olmaya başladı.

Cyberpunk 2077
Fifa 23
Mortal Kombat 11
God of War + Ragnarök
Minecraft
Elden Ring
Dead by Daylight
Dying Light 2
Fall Guys
Rocket League
Forza Horizon 4
Need For Speed Unbound