Popypara güvenilir mi?

Yer
Malatya
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Öncelikle iyi sosyaller. Disney+ üyeliği yapmayı planlıyorum. Popypara diye bir yer varmış %50 cashback veriyormuş. Sitesinde Sipay adı altında vs. hizmet verdiği söyleniyor hali hazırda 3 4 aydır Sipay kullanan biriyim cashback için, bir sorun yaşamadım. Fakat emin olamadım TC numarası falan istiyorlar sonuçta. Güvenilir midir?

@cumali_032 Hocam araştırdığımda Sipay için güvenilir demişsiniz fakat Popypara için kullanmanızı tavsiye etmem demişsiniz sizin de tavsiyenizi alabilirsem iyi olur teşekkürler.

Screenshot_20240125_222746_Chrome.jpg

Arkadaşlar selam. Öncelikle iyi sosyaller. Disney+ üyeliği yapmayı planlıyorum. Popypara diye bir yer varmış %50 cashback veriyormuş. Sitesinde Sipay adı altında vs. hizmet verdiği söyleniyor hali hazırda 3 4 aydır Sipay kullanan biriyim cashback için, bir sorun yaşamadım. Güvenilir midir?

@cumali_032 Hocam araştırdığımda Sipay için güvenilir demişsiniz fakat Popypara için kullanmanızı tavsiye etmem demişsiniz sizin de tavsiyenizi alabilirsem iyi olur teşekkürler.

Eki Görüntüle 2096928
Ya hocam kendileri cashbackleriyle tanınan bir banka. Daha doğrusu değil.

Şu an baktığımda sipay/popy para yazıyor. Sanırım birleşmiş..

Kullanabilirsiniz şimdilik, bir sorun yaratmaz. Sipay ile bağlantılı olduğunu belirtmiş, sipay merkez bankası kuruluşlarına kayıtlı. Güvenilir sıkıntı yok.

Ya hocam kendileri cashbackleriyle tanınan bir banka. Daha doğrusu değil.

Şu an baktığımda sipay/popy para yazıyor. Sanırım birleşmiş..

Kullanabilirsiniz şimdilik, bir sorun yaratmaz. Sipay ile bağlantılı olduğunu belirtmiş, sipay merkez bankası kuruluşlarına kayıtlı. Güvenilir sıkıntı yok.
Teşekkürler hocam. İyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı