Porçay 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eskiden izlerdim gayet güzeldir ama şı an bu ben "darj mizajcıyım eheheh" tavırlarını bırakıp düzgünce mizah yapsın veya eskiden yaptığı gibi adam gibi konu açsın yol alfa hareketleri yok o kadar zekiyim vb...

Eskiden cidden güzel içerikleri vardı en üzücü anınız en üzgün anınız gibi.

Şimdi, saçma sapan şeyler orkundk ile **CI şarkısını yaptığından beridir zaten onla işim kalmadı.

Zaten redditi olmuş çöplük ergen yuvası.

Ben göz yumarım artık umrumda değil, söyleyin "darj mizajjı" abinize başka şarkıya parodi çeksin.

İşin doğrusu 4 yıl abes kaçmış ama gene 1 yıl hak ediyor.

Artık mizah seviyesi "31" e kadar düştü bunun sebebi sözde "darj mizaj" neyse yapsın hapishanede "darj mizaj"
Konu Porçay'ın içerikleri değil, parodi yüzünden içeri atılması. Sırf sevmiyorsunuz diye buna göz yumuyorsunuz, diyecek bir şey bulamıyorum...

Porçay'ı ve kitlesini sevmem ama parodi yüzünden böyle olması saçma. Ezhel bile o kadar yatmadı.

Konu Porçay'ın içerikleri değil, parodi yüzünden içeri atılması. Sırf sevmiyorsunuz diye buna göz yumuyorsunuz, diyecek bir şey bulamıyorum...

Atılabilir, selam ve du a ile diyenler iktidarda olduğu sürece eleştiren veya eleştirmek isteyen tek tek fişleniyor.

Günaydın! Dünyada en çok gazeteci ülkemizde tutuklu.

Kendisini ve kitlesini hiç sevmem ama sevmediğimiz için sessiz kalırsak bu olay bizim başımıza geldiği gün başkaları sessiz kalır.

İyi bari, artık YouTube ve Reddit kendini çöp mizahları ile havalı sananlardan arınmış olur.

En azından güldürüyordu. Bir insanın (özellikle suçlular serbest bırakılırken) izlenmeden kaldırdığı bir videodan dolayı 4 yıl hapis yemesi hiç mantıklı değil.

Aksini iddia etmedim ki :D

Sadece bir tane daha böyle bir adaletsizlik yaşanmasını istemiyorum ve yanlış buluyorum...

Göz yumuyorum çünkü, artık bunlar seri katliam olacak bekleyin 14 YouTube'r hakkında vergi ve hapis soruşturması var.

Eskiden severdim porçay güzel içerik yapar lakin o malum şarkıyı yapana kadar.

Artık umrumda değil burası türkiye ses çıkarsanız bile en fazla 1 yıl tutarlar onu.

Welcome to semiarabicturkey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı