Porge longteng alınır mı?

kuzey_Akgun1

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU , GTX 1650 Tİ 4GB GPU , 16GB RAM, 256GB SSD 1T HDD Windows 11 PRO
Bu mouse padi almayı düşünüyorum. Şu an QCK kullanıyorum 1 yıl oldu alalı daha almak mantıklı mı? Bir de burdaki orjinal mi renk farklı gibi geldi bana. Birkaç ay önce her yerde 380 TL'ydi zamlanmış mı yoksa satıcıdan mı kaynaklı fiyatı 750 TL?

Bu mouse padi almayı düşünüyorum. Şu an QCK kullanıyorum 1 yıl oldu alalı daha almak mantıklı mı? Bir de burdaki orjinal mi renk farklı gibi geldi bana. Birkaç ay önce her yerde 380 TL'ydi zamlanmış mı yoksa satıcıdan mı kaynaklı fiyatı 750 TL?
Hocam QCK kullanmadım ama gösterdiğiniz mousepad yapısı biraz sert gibi daha önce deneyimleyen birinden yorum alın derim. Ayrıca forumda ikinci el veya sıfır satan birileri vardı, önce bir onlara sorun isterseniz.

Klasseyi arkadaşıma önermiştim, çok ciddi bir FPS oyuncusu değildi ama genel olarak memnundu diye hatırlıyorum.

Yaklaşık 3 ay önce almıştım gayet kaliteli bir yüzeye sahip fakat alışmanız biraz uzun sürebilir.

Geri
Yukarı