Port Sorunu Yüzünden Başka ISS'ye Transfer Yapamamak

LazUsagi

Kilopat
Daha fazla  
Şu an Superonline aboneliğim var ve taahhüdü bitmek üzere. TürkNet'e geçmek istiyorum ancak boşta port olmadığından geçemiyorum. Superonline aboneliğimi kapattığımda port boşa düşüp TürkNet'e geçebilir miyim? Port boşa düştüğünde benden önce başkası alabilir mi? Karşı apartmanda port var ancak oturduğum binada fazla port yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Şu an Superonline aboneliğim var ve taahhüdü bitmek üzere. TürkNet'e geçmek istiyorum ancak boşta port olmadığından geçemiyorum. Superonline aboneliğimi kapattığımda port boşa düşüp TürkNet'e geçebilir miyim? Port boşa düştüğünde benden önce başkası alabilir mi? Karşı apartmanda port var ancak oturduğum binada fazla port yok. Yardımcı olabilir misiniz?
0'dan abonelik açarsanız portun kapılma ihtimali çok yüksek. Çoğu insan boş port açılmasını dört gözle bekliyor. 0'dan abonelik yerine geçiş yapın. Bu sayede portunuzu da kaybetmezsiniz.

Bu port sorunu nedir? Gerçekten olan bir şey mi yoksa firmaların oyunu mu nedir yani?
Olan bir şey. Mahallene bağlı olan saha dolabında boş port yok ise, TT tarafından yeni port açılana dek, veya yeni bir saha dolabı kurulup aktif edilene kadar, veyahut birisi internet aboneliğini iptal edene kadar o saha dolabından kimseye port atanamaz boş port kalmadığından. Dolayısıyla bölgede kimse internet bağlatamaz.

0'Dan abonelik açarsanız portun kapılma ihtimali çok yüksek. Çoğu insan boş port açılmasını dört gözle bekliyor. 0'dan abonelik yerine geçiş yapın. Bu sayede portunuzu da kaybetmezsiniz.

Aynı sokakta başka binalarda port gösteriyor ancak benim binada port göstermiyor.
Sakın aboneliği iptal edip başka yere geçme.

Superonline'de tahhütüm bitti. Türk Teekoma geçtim 3 sene önce. O geçişte portu hemen başkasına vermişler. 1 ay port bekledim. Aboneliğin bitmeden 1 hafta önceden hallet.

Boşta port olmadığından başka ISS'lere geçiş yapamıyorum. Aynı sokakta diğer binalarda port gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı