Portable SSD PC'de kullanılabilir mi?

Bütçe
500

bwran

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
Turbox H61C
Bir taşınabilir SSD buldum internette. 496 TL ve 1 TB imiş. Bilgisayarımda yer yok oyunlarımı falan buna kurmak için alıyorum. Ama bu nasıl bağlanıyor falan pek bir bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz bu ürün alınır mı? Alınmaz mı? Alınmazsa neden ve önerebileceğiniz ürünler var mıdır bu konu hakkında. Windows falan kurmak istesek kurulur mu ve PC dışında mı muhafaza etmemiz gerekir bunu sanırım USB ile bağlanıyor kasa içine bağlanıyor mu?

Bir taşınabilir SSD buldum internette. 496 TL ve 1 TB imiş. Bilgisayarımda yer yok oyunlarımı falan buna kurmak için alıyorum. Ama bu nasıl bağlanıyor falan pek bir bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz bu ürün alınır mı? Alınmaz mı? Alınmazsa neden ve önerebileceğiniz ürünler var mıdır bu konu hakkında. Windows falan kurmak istesek kurulur mu ve PC dışında mı muhafaza etmemiz gerekir bunu sanırım USB ile bağlanıyor kasa içine bağlanıyor mu?
Bu diskin 1TB çıkma olasığığı Hulk'un gerçekliği olasılığıyla aynı

SSD görünümlü HDD paranızı bunlara kaptırmayın 500 TL'ye kim bu zamanda 1 TB SSD bulmuş.

AliExpress baitleri. Türkiye'de Amazon'da yasaklandı bunların satışları. Hepsiburada olayın farkında değil halen. İnsanlar biraz daha dolandırıldıktan sonra burada da yasaklanır.

Muhtemelen çip ile 1TB gösterilmiş SD kart.

Aynen 32 GB'lik SD kartı takıp 1 TB olarak gösteriyorlar

1701096006441.png

Şu yorumu yapmış olan arkadaş ne kadar üzülmüştür sonradan. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı