Çözüldü Portal 2 siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
RAM
3 GB RAM
Ekran kartı
intel(r) g33/g31 express chipset family yonga 3100
İşlemci
intel(r) pentium(r) dual cpu e2160 @ 1.8ghz
Merhaba arkadaşlar ben Steam'den Portal 2 aldım fakat oyunu açınca yani yeni oyuna başla diyince siyah ekran oluyor fakat arkadan sesler geliyor YouTube'a forumlara baktım doğru düzgün cevap verenler yok acil

Dosya Ekleri

• Portal 2 sorunu.png
    Portal 2 sorunu.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 76
Çözüm
Dostum oyunu kapa/aç.Açtıktan sonra ayarlar>klavye/mouse>daha sonra geliştirici konsolu kısmı var onu açık yap. Daha sonra oyuna girdiğinde ESC'nin altında bir tuş var ona bas ve “mat_postprocess_enable 0”kesme işaretleri olmadan bunları konsola yaz ve daha sonra bir bak düzelecek mi? Sonucu yazar mısın yaptıktan sonra?
Dostum oyunu kapa/aç.Açtıktan sonra ayarlar>klavye/mouse>daha sonra geliştirici konsolu kısmı var onu açık yap. Daha sonra oyuna girdiğinde ESC'nin altında bir tuş var ona bas ve “mat_postprocess_enable 0”kesme işaretleri olmadan bunları konsola yaz ve daha sonra bir bak düzelecek mi? Sonucu yazar mısın yaptıktan sonra?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar,
-Oyun dosyalarını doğrulayın. Steam'i açıp Portal 2'nin üzerine gelin. "Doğrula" basın.
-Oyun içerisinden seçenekler>görüntü gidip orada "varsayılana dön" seçin.
-Görüntü ayarlarından çözünürlüğü değiştirin. (Daha düşük yapın.)
-Eğer dediklerimin hiç biri işe yaramazsa, oyunu silip yüklemeyi deneyin.

Evet oldu çok teşekkür ederim ♥

Geri
Yukarı