Portal Sepeti Kaldırma

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 2 gün önce bir anda önüme yükleme geldi ve bir şeyler iniyordu kapatamadım. Sonra interneti açtım portal sepeti açılıyor her şeyi denedim gitmedi. Bazen sekme kapanıyor önüme reklamlar geliyor bıktım artık lütfen yardım edin.

Ali Bey sorun düşünce yapınızda. Bu konu başlığında "acil" kelimesini kullandığınızdan dolayı 1 ay ceza aldınız. Her şeyiniz acele, her şeyiniz önemli. Bu bağlamda kurduğunuz hiçbir programın yanında kurduğu bileşenlere bakmıyorsunuz. Bakmadığınızda da bilgisayarınız çöplüğe dönüyor...

Biraz vakit ayırıp ben neye tıklıyorum diye bir bakın. Bu sayede Portal Sepeti gibi tuzaklara düşmezsiniz. Bu 1 aylık ceza da size sabırlı olmayı öğretecektir.

Sorunun çözümü için ise bu aracı indirip çalıştırmanız yeterli: AdwCleaner Download

Sizin PC'yer reklam virüsü hazretleri bulaşmış.
Virüs Programları o virüsü sileceğini pek sanmıyorum. PC başına geçip bir hal çaresine bakıp size dönüş yapacağım.

Edit: Usta (Recep Baltaş) gerekeni söylemiş zaten. (y)
Tam o anda telefon geldiğinde cevapları görmemişim.

Son düzenleme:
Portal Sepeti'nin bulaşmadığı bir zamana sistem geri yüklemesi yaparsanız kesin çözüm elde edersiniz.

Portal Sepeti'nin bulaşmadığı bir zamana sistem geri yüklemesi yaparsanız kesin çözüm elde edersiniz.
Sistem geri yükleme virüsleri çözmez. Sadece virüsün kimliğine zarar verir ve hala o oradadır.

Ama ben bunu deneyip gördüm. Deneyin görün. Hiçbir kaybınız olmaz. Hem geri yüklemeyi geri al diye bir şey de var. Sadece deneyin. ;)
Ayrıca Portal Sepeti'nin de tam olarak bir virüs olduğundan ben tam olarak hemfikir değilim.
Sadece iyi programlanmış, kaldırılması zor bir program.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı