Portal serisi alınır mı?

İstersen oynanış videolarına bakabilirsin ya da birçok eleştirmenin oyun hakkındaki görüşlerini inceleyebilirsin. Oyun tür bakımından herkese hitap edecek bir yapım değil ama oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Kısaca Valve inceliği ile yapılmış türünün en iyi örneklerinden biridir.

10 dakika oynanış videosunu izledim. Çok saçma sakın alma.
Bulmaca çözdürdüğü için çok olmasa da zeka istiyor az olanda veya olmayanda böyle bir tepki var. İyi ki almadan önce bakmışsınız.
Hocam ben oyunu indirdimde açtığımda hikayesi falan var. Hikayeyi atlayıp oyunu oynama var mı? (Hikayeli oyunlarda hemen sıkılıyorum multiplayer olmadığı için)
Online özelliği var. Maksimum 2 kişilik oluyor.

Portal oyun serisini beğenmeyen net bir şekilde kafası basmamıştır ve o yüzden önermez. Kendimden biliyorum çünkü küçücükken ben de anlamamıştım. Azıcık kafa yorarsan en şahane oyunlardan birini deneyimlemiş olursun. Efsane atmosferi ve mükemmel bölüm tasarımı sarıyor. Zaten en fazla 15-16 saat sürecek ikisi de.

Hocam oyun çok güzel fakat sadece oynamak için alın. Bunu söylüyorum çünkü bu serinin Speedrun'ına başlarsanız ciddi anlamda "kanser" olursunuz, yapmayın :) Şaka bir yana güzel bir oyun serisidir, ikisini de alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı