Portal Serisi Önerisi

Aldich

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hayatınızda hiç "Şöyle güzel bir oyun serisi olsa da oynasam?" gibi bir düşünce oldu mu? Tam yerindesiniz.
(Olmadı ise de burada kalın çünkü bu oyun serisi efsane)

Ben genel olarak Online oyun oynayan birisiyim, o yüzden geç fark ettiğim bir seri oldu.

Hikayesi, atmosferi ve mekanikleri harika olan bir oyun Portal.

Oyunun sonunda böyle bir oyun bitemez diyorsunuz ve hikayesi oldukça güzel.

Not:

~ Oyunda önce Portal 1, daha sonra Portal 2'yi oynayın. Aksi halde 2. oyunda pek zevk alamazsınız çünkü 1. oyunda ki olayları ele alıyor ve sonrasını anlatıyor.
~ İlginç tarzlı bir oyun olduğu için oyunun mekaniklerini çözerken biraz sıkılabilirsiniz zorlaştığı yerler oluyor, düşünmeye devam edin olmadı İnternetten o bölümün nasıl geçildiğine bakın ve öğrenin, ama sonuna kadar oynayın :)

Tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız. Ben çok geç kalmışım oynamak için ama oynamayanlar da olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarız da yeni Constructor oyunları da başarılı olur ama yine de ana oyunlar bambaşkaydı. Eğer sevdiyseniz bu türü The Talos Principle'yi de tavsiye ederim. İçeriğinde felsefi bir anlatım ve olay örgüsü olduğu için ben Portal'dan bile daha çok beğendim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı