Portavision projeksiyon alınır mı?

Video geciktiği için kusura bakmayın, oturma odası müsait olmadığı için odamda bağladım amatör bir video çektim buraya yüklenmediği için youtube yükledim. 480p olarak yükledim ama görüntüyü ve sesi bundan 4-5 kat net düşünebilirsiniz. ayrıca projeksiyon yakın olduğu içinde küçük yansıma var iyi forumlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam. İçersine APK dosyaları yüklenebiliyor mu? Hoparlör performansı iyi mi? Televizyona bağlanılıyor mu? Bir de bu ürünle aynı ürün değil mi?

Teşekkürler hocam. İçersine APK dosyaları yüklenebiliyor mu? Hoparlör performansı iyi mi? Televizyona bağlanılıyor mu? Bir de bu ürünle aynı ürün değil mi?
Hocam eklediğiniz ürün ile aynı mı bilmiyorum bendeki portavision.com.tr ürünü ,attığınız ürünü araştırdım resmi sitesinde Portaflixx™ Spotlight HD 4000₺ yani gönderdiğiniz linkteki ürünün orjinal olmadığını düşünüyorum. Bendeki modelde apk yükleniyor mu bilmiyorum hiç denemedim ama android olduğu için yükleniyordur hoparlör personmansınıda ben beğeniyorum ama arkadaş grubu ile izlerken ayrıca bir hoparlör bağlıyoruz biz

ekleme: attığınız sitedeki numara yurtdışı numarası (taktiğim var uygulayacağım) bu beni biraz işkillendirdi ödeme alt yapısı olarakta yurtdışı stripe kullanıyor dolandırırsa muhattap bulamayız.

Ekleme 2: luvars.com sitesindeki numaraya kendimden merhaba yazdım anında dönüş yapıldı, kardeşimin whatsappından siparişimi teslim almadım yazdım dönüş yapılmadı merhaba yazdığıma hala dönüş yapıyorlar sorularımı cevaplıyorlar ama kardeşime cevap vermiyorlar. Kimsenin günahını da almak istemem

Son düzenleme:
Hocam eklediğiniz ürün ile aynı mı bilmiyorum bendeki portavision.com.tr ürünü ,attığınız ürünü araştırdım resmi sitesinde Portaflixx™ Spotlight HD 4000₺ yani gönderdiğiniz linkteki ürünün orjinal olmadığını düşünüyorum. Bendeki modelde apk yükleniyor mu bilmiyorum hiç denemedim ama android olduğu için yükleniyordur hoparlör personmansınıda ben beğeniyorum ama arkadaş grubu ile izlerken ayrıca bir hoparlör bağlıyoruz biz

ekleme: attığınız sitedeki numara yurtdışı numarası (taktiğim var uygulayacağım) bu beni biraz işkillendirdi ödeme alt yapısı olarakta yurtdışı stripe kullanıyor dolandırırsa muhattap bulamayız.

Ekleme 2: luvars.com sitesindeki numaraya kendimden merhaba yazdım anında dönüş yapıldı, kardeşimin whatsappından siparişimi teslim almadım yazdım dönüş yapılmadı merhaba yazdığıma hala dönüş yapıyorlar sorularımı cevaplıyorlar ama kardeşime cevap vermiyorlar. Kimsenin günahını da almak istemem
Portaflix zam yemiş fiyatlari birbirine çok yakındı. Biraz daha araştıracağım aynı ürünse ve problem yaşamayan varsa oradan alacağım.

Portaflix şuan 2899₺. @goweis

Son düzenleme:
Luvars orjinal bir site değil portaflixx’in Orjinal sitesinde 3900₺ ve müşteri hizmetleri hiç güven vermiyor ben önermiyorum. Portavisionda 2899₺ olmuş.

Peki teşekkürler goweis video ve fotoğraf atar mısın

@Turkish Delight valla arkadaşım ETBİS e baktım kayıtlı değil website bu güvenirliğini düşürüyor 1. Si bu 2.si web sitenin geçmişe dönük incelesine baktım bir geçmişi yok. İstersen tarif edeyim daha sonra işine yarar. Şikayetvarı kontrol edin bir şikayet düşmüş arkadaş araştırmadan atlamış galiba. Valla olan bu istersen sipariş et sonucunu buraya yaz markayı aratanlara örnek olur. İyi günler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı