Portfolyo sitem hakkında fikirleriniz

Picasso ZZ

Hectopat
Arkadaşlar merhaba portfolyo'mu hem mobil hem de masaüstü olarak ayarladım bir bakıp feedback verebilir misiniz?

Projects kısmındaki sitelere de vakit ayırabilirseniz sevinirim.

Site; UA | Portfolio

Site güzel gözüküyor. Sadece CSS ile resmin kenarlarını ovalleştirmek, resmi ortalamak v.b güzel durabilir. Projeleriniz için de aynı şekilde. CSS ve javascript kullanarak güzel animasyonlar v.b eklenebilir. Genel olarak bakarsak güzel duruyor :).

Ha bu arada script.js'de openweather kullandığınızı gördüm. Weatherbit'de deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba portfolyo'mu hem mobil hem de masaüstü olarak ayarladım bir bakıp feedback verebilir misiniz?

Projects kısmındaki sitelere de vakit ayırabilirseniz sevinirim.

Site; UA | Portfolio
Portfolyo değilde, about me gibi birşey olmuş bu. Portfolyo yaptığınız projeleri gösterdiğiniz bir website sayılır. Görüntü şeklinde. Mesela iş veren bir insan, buraya girse, projelerim kısmını farketmez bile, zor farkettim ben. Genel olarak güzel. Resim konusunda geliştirmeler yapılabilir.

1674293965761.png

Site güzel gözüküyor. Sadece CSS ile resmin kenarlarını ovalleştirmek, resmi ortalamak vb güzel durabilir. Projeleriniz için de aynı şekilde. CSS ve JavaScript kullanarak güzel animasyonlar vb eklenebilir. Genel olarak bakarsak güzel duruyor :).

Teşekkür ederim. Son zamanlarda weather App ile uğraştığım için çok bakamadım ama biraz daha uğraşacağım.

Sade ve güzel bir tasarım olmuş.

Teşekkürler yorumunuz için.

Ha bu arada script.js'de openweather kullandığınızı gördüm. Weatherbit'de deneyebilirsiniz.

Ona da bakarım teşekkürler.

Portfolyo değil de, about me gibi bir şey olmuş bu. Portfolyo yaptığınız projeleri gösterdiğiniz bir web site sayılır. Görüntü şeklinde. Mesela iş veren bir insan, buraya girse, projelerim kısmını fark etmez bile, zor fark ettim ben. Genel olarak güzel. Resim konusunda geliştirmeler yapılabilir.

Eki Görüntüle 1639816

Biraz daha animasyon ekleyeceğim, yorumlarınız için teşekkürler.

Güzel olmuş fakat bir yazı seçtiğimizde sitenin herhangi bir yerine tıklarsak anlık olarak aşağı kayıyor.

Düzelteceğim onu teşekkürler.

Kesinlikle o fotoğrafta width'i silip max-width: 380px; falan vermelisin. O orantısızlığı görünce fenalık geçiriyordum.

Geri
Yukarı