Postacı çantası önerisi

waheN

Decapat
Kendime uzun süredir bir postacı çantası arıyorum. Yatay ve deri olmasını istiyorum. Çok abartılı durmasını istemiyorum, ince şık bir çanta olabilir. Uzun süredir arıyorum ama böyle bir çanta bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu modele bakabilirsin, Full deri değil tabii.

Deri olması şartını elersiniz şu çanta var:

Aynı anda yazmamızda güzel olmuş :D

Aslında Kaft'ın çantalarını beğeniyorum fakat bana mı bilmiyorum ama fiyatları çok absürt geliyor. Yani fiyat konusunda o kadar sıkıntım yok ama bir çantaya 1300 lira vermekte tabii biraz dokunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime uzun süredir bir postacı çantası arıyorum. Yatay ve deri olmasını istiyorum. Çok abartılı durmasını istemiyorum, ince şık bir çanta olabilir. Uzun süredir arıyorum ama böyle bir çanta bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Polo da var. Modellere bakabilirsiniz laptop koyamayacaksanız günlük olarak şıklar.

Aslında Kaft'ın çantalarını beğeniyorum fakat bana mı bilmiyorum ama fiyatları çok absürt geliyor. Yani fiyat konusunda o kadar sıkıntım yok ama bir çantaya 1300 lira vermekte tabii biraz dokunuyor.

1300 lira kaliteli bir şey için fazla değil bence. 200 liraya bir çanta alıp yırtılmasından, kopmasındansa, paraya kıymalısın bence.

Ptt çanta vermiyor mu hocam personeline, siz niye alıyorsunuz?
images (17).jpeg

Geri
Yukarı