Pov: Evren sen ne ister isen tersini yapıyordur

Sabah kalkınca duş almak istedim. Su kesilmiş. Biraz sessizlik istedim yan apartmanı yıkıyor yıkım ekibi. Ders çalışmak istedim kalemim ne hikmet ise kırılmış. İnternete girmek istedim modemin İnterneti bitmiş mobilden giriyorum. İnternet kafeye gideyim dedim kapalı. Bugün okulda yer düzenlemesi vardı. Hoca sen git en iyi arkadaşlarımın yanından ayır, kızın yanına erkeklerden izole edilmiş uzak ön sıraya oturt. ( Tek kız bir de sınıftaki. Yanlış anlaşılıyor.)

Sabah kalkınca duş almak istedim. Su kesilmiş. Biraz sessizlik istedim yan apartmanı yıkıyor yıkım ekibi. Ders çalışmak istedim kalemim ne hikmet ise kırılmış. İnternete girmek istedim modemin interneti bitmiş mobilden giriyorum. İnternet kafeye gideyim dedim kapalı. Bugün okulda yer düzenlemesi vardı. Hoca sen git en iyi arkadaşlarımın yanından ayır, kızın yanına erkeklerden izole edilmiş uzak ön sıraya oturt. ( tek kız bir de sınıftaki. Yanlış anlaşılıyor.)

Tamamen bakış açısıyla alakalı. Hayatta istediğiniz şeyler anında olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı