Power Boost 650W 80+ PSU değiştirilmeli mi?

@kerem.kibar genelde patlamıyorlar zaten. Ama iş gerilim dalgalanmasına gelince değişiyor, yaşadığın yerdeki elektrik hattı sorunluysa hiç çalıştırma daha iyi. Gerilim dalgalanmasında tüm sistemi beraberinde götürmeyeceğinin garantisi yok.

Arada bazı çürük elmalar da çıkıyor, "950 yıldır patlamadı, ilk günkü gibi" yazıyorlar her yere. Onlara güvenip de aldırma, elektrikle ilgili bir sorun olduğu zaman zortlayıveriyor bu güç kaynakları. COOLZERO'ya terfi şart.

@kerem.kibar genelde patlamıyorlar zaten. Ama iş gerilim dalgalanmasına gelince değişiyor, yaşadığın yerdeki elektrik hattı sorunluysa hiç çalıştırma daha iyi. Gerilim dalgalanmasında tüm sistemi beraberinde götürmeyeceğinin garantisi yok.

Arada bazı çürük elmalar da çıkıyor, "950 yıldır patlamadı, ilk günkü gibi" yazıyorlar her yere. Onlara güvenip de aldırma, elektrikle ilgili bir sorun olduğu zaman zortlayıveriyor bu güç kaynakları. COOLZERO'ya terfi şart.
Çürük elma derken beni kast ediyorsanız yazdığım cümleyi iyi okuyunuz derim. fiyat performans ürünlerde teknoloji şans işi dedim sizin ürün kesinlikle patlar veya patlamaz veya iyidir kötüdür demedim ki zaten powerboost un kasasının kötü olduğunu gördüğüm bildiğim için söyledim psu'yu denemedim; yaşadığım kullandığım üründeki tecrübemi anlattım o arkadaş geri kalan kararı kendisi verebilir yoksa bende biliyorum sizin gibi gelip aman şunu alma patlar bunu alma gümler yok sistemi götürür bilmem ne... Gün gelir benim psu da patlarsa gelip yazmasını da biliriz marka fanboyu değiliz çok şükür para ile herkes herşeyi yapar en iyisinide alır böyle sorularda sormaz. Kısacası tok açın halinden anlamaz gelir şahin doğana binme ikiye ayrılır passat al der sizler gibi...

1200 TL bütçen varken mantıklı bir seçim değil, Corsair CV serisinin yeri daha çok APU ve giriş seviyesi sistemler. Az daha eklersen bu var:

Sıvı soğutma gereksiz, K serisi bir işlemci kullanıp OC yapmayacaksın sonuçta, para israfı. Ekran kartı da çok gereksiz, onun yerine 6600 XT alabilirdin, kasa ve PSU'da kötü. Keşke GG6 alıp PSU'sunu değiştirseydi
İade edersem geriye 14.000 TL kalıyor. Nasıl bir hazır sistem toplayabilirim bunun gibi bir performans için?

Geri
Yukarı