Power Boost 750W 80+ Gold Full Modüler PSU nasıldır?

MacroitTS

Hectopat
Arkadaşlar hepinize merhaba. Bu güç kaynağı nasıldır? Uzun ömürlü müdür? Ses çıkartır mı? Nasıl bir performans verir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Power Boost kalitesiz markadır, tavsiye etmem. Önerim FSP, High Power, Seasonic, Cooler Master gibi markalara yönelmeniz.
80 Plus Gold diye kalitelidir sanmıştım.Vatandan veya itopyadan toplamayı düşünüyorum.Seasonic M12 nasıldır?Bir de bana internetten olmayan yanımda toplayacak güvenilir bir yer önerir misiniz?
Power Boost 750W alacağıma Corsair 450W alırım daha iyi. Bütçe belirtin kaliteli bir PSU önerelim.
En fazla 600.Modüler olursa çok güzel olur.

80 Plus Gold diye kalitelidir sanmıştım.Vatandan veya itopyadan toplamayı düşünüyorum.Seasonic M12 nasıldır?Bir de bana internetten olmayan yanımda toplayacak güvenilir bir yer önerir misiniz?

En fazla 600.Modüler olursa çok güzel olur.
Buyrun: Seasonic 620W 80+ Bronz Tam Modüler Güç Kaynağı
Eğer bütçeyi arttırabilirsiniz +80 gold sertifikalı da alabilirsiniz: Seasonic 650W Focus Plus Serisi 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı