Power Boost Kasalar Nasıldır?

maccroyy

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bir çok kasa araştırdım fakat çok pahalılar dolar sağ olsun. Power Boost marka ilgimi çekti ve fiyatı da ucuz acaba Power Boost marka kasa alınır mı? Kaliteli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak ilgilendiğiniz bir model varsa onu yazarsanız daha iyi yardımcı olunabilir. Güzel tasarımlı kasaları var ancak hava akışı konusunu pek önemsemiyorlar gibi.

Uzak durulması gereken bir firma. Özellikle PSU almanızı önermem. FSP CMT 110A daha uygun fiyatlı ve kalitelidir.

Kasaları ne kötü ne iyi ama PSU' ları için pek de iyi şeyler duymuyorum ve önermiyorum da.

Kendim imzamdakini kullanıyorum içerisinde gelen fanlar pek yeterli değil ama günü kurtarır
Extra sirkülasyonu güçlü fanlar ekleyerek gayet serin oldu. Ön kısımda iki adet fan yuvası var ve öndeki fanlarla ızgara arasında 5-6 cm mesafe var gayet iyi hava çekebiliyorlar içeri, üst tarafındada 36mm sıvı soğutma desteği var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı