Power Boost önü cam kasa ısınır mı?

Hera092

Picopat
Daha fazla  
Bir olay var şimdi kasanın önü cam olduğu için hava almıyor ve boşa dönüyor. Fanlar Power Boost kasa almayı düşünüyorum ama bir şey belirlemedim kendime daha oyuncu kasası bunların hepsinde aynı problem var mıdır kullanan var mı?

Attığınızı varsayarak ATX kasalara baktım. https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-gaming-atx-siyah-kasa-fiyati,2056134309.html

3 farklı fiyattaki bu önerileri yapabilirim.

150 lira civarında daha koyabilirseniz BitFenix nova mesh alın. Koyamazsanız.

Vento VG15FE.
Antec nx360.

İkilisinden birine bakın.

Kasayı şu an alırsam para vermeden alacağım o yüzden yoksa bu fiyata daha iyi bir kasa alabilirim.
(Fahri abi kayıtlar başladımı)

Kasayı şu an alırsam para vermeden alacağım o yüzden yoksa bu fiyata daha iyi bir kasa alabilirim.
(Fahri abi kayıtlar başladımı)

Mesh panel kasaların hepsi bir yerde iş yapar ama sanki ortası hariç hava almıyor gibi kasa. Para verebilecek durumunuz varsa önerilen kasalardan birisini alın bence.

(Kayıt ücretini ödeyin, öğrenciniz derslerinden geri kalmasın)

Mesh panel kasaların hepsi bir yerde iş yapar ama sanki ortası hariç hava almıyor gibi kasa. Para verebilecek durumunuz varsa önerilen kasalardan birisini alın bence.

(Kayıt ücretini ödeyin, öğrenciniz derslerinden geri kalmasın)

Fahri bey tony stark ın elinde bunlar varmış sizin selamınızı söyleyince ayarladı.
(Kanka şöyle para veremem kasaya babamın dükkanı var orada da bu kasa var)

Fahri bey tony stark ın elinde bunlar varmış sizin selamınızı söyleyince ayarladı.
(Kanka şöyle para veremem kasaya babamın dükkanı var orada da bu kasa var)

Tamamı mesh bir kasadan daha sıcak çalışacaktır.

(Tony'i çok severim, diplomasını ben imzaladım)

Yeni konular

Geri
Yukarı