Çözüldü Power Boost P1882B-650 sıvı soğutma takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
5000 lira ve üstü olabilir

Kamtasya

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Power Boost P1882B-650 modelini kullanıyorum ve işlemcim olan Ryzen 5 5600 sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Üst kısmına takılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet kasanda 360Mm'ye kadar sıvı soğutma desteği var fakat 5600 gibi bir işlemci için 240mm yeter de artar. Yine de kasanın üst kısmında bir kısmın açık kalması hoş gözükmeyecektir diye düşünüyorum, bütçe varsa 360mm sıvı soğutma alınç ileride AM5 platformuna geçerseniz çok işinize yarar, tabii aldığınız soğutucunun da AM5 uyumlu olduğundan emin olun. Kasa gözlemime göre gayet ferah ve geniş uzun yıllar değiştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Kaynak;

Evet kasanda 360Mm'ye kadar sıvı soğutma desteği var fakat 5600 gibi bir işlemci için 240mm yeter de artar. Yine de kasanın üst kısmında bir kısmın açık kalması hoş gözükmeyecektir diye düşünüyorum, bütçe varsa 360mm sıvı soğutma alınç ileride AM5 platformuna geçerseniz çok işinize yarar, tabii aldığınız soğutucunun da AM5 uyumlu olduğundan emin olun. Kasa gözlemime göre gayet ferah ve geniş uzun yıllar değiştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Kaynak;

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Kaynak;

Fazla pahalı olmayan bir 360mm sıvı soğutma önerebilir misin? Marka önemli değil çok kaliteli bir şeye ihtiyacım yok zaten. Sistemi patlatmasın yeter.

Geri
Yukarı